Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik vizsgára menjek (egyetem)?

Melyik vizsgára menjek (egyetem)?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok dönteni :D


Gazdaságtanból lesz vizsgánk. Ha tökéletesre megírom (márpedig meglehetne), akkor év végén az osztályzat "A" lesz (kitűnő). Ehhez viszont még kéne nekem legalább másfél hét tanulásra. Napi sacc 20-30 oldalt kéne elemészteni, ami nem sok. Erre van is egy jó időpont, 2 hét múlva.


Na itt a bökkenő :D A héten lesz vizsga, amin 30+ ember lesz. De ez ugye nem elég a tanulásra. Közepesre így is menne. Az átlagomon kb 0,2-3 tizedet rontana. 4,5 körülről esne 4,2 köré. Igényes vagyok az eredményeimre, de ez még így is bőven jó szerintem. A top felső százalékba meg jó eredménnyel sem kerülnék már be.


A következőn vizsgaidőponton meg csak 2-en lennénk. Ketten!! :D Fúj :D


Ti mit csinálnátok a helyemben? :D Szarni bele, legyünk túl rajta, jó a közepes is, vagy hajtani a jó jegyért (ami ugyanúgy nem biztos, hogy sikerül, ki tudja milyen tesztet fognánk ki)? :D


2018. máj. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha más vizsga nem lenne, akkor én simán mennék a későbbire. Volt már hogy ketten voltunk egy vizsgán és semmivel nem volt másabb, kivéve hogy már ott helyben megtudtuk az eredményt. Szóval én inkább később mennék rá
2018. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod, egyébként ez lesz az utolsó vizsga és végeztem az évvel :)
2018. máj. 21. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon hanyan vagytok, így jobban fel tudsz rá készülni, és többet pihenhetsz addig. :)
2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nehogy az legyen hogy a kettőből végül egyedül maradok a vizsgára. Nekem az lelki terror :D
2018. máj. 21. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább az utóbbira mennék, mindegy, hányan vagytok. Sőt, lehet, lesznek mások is, akik meggondolják magukat, és inkább arra mennek. Nálunk legalábbis amíg le lehet adni és fel lehet venni egy vizsgát, addig bőven szoktak még lenni variálgatások :) Aztán lehet, hogy valaki javítani szeretne, vagy nem sikerült a vizsga, és megy az utóbbira. Szóval ne aggódj, szerintem mire eljön 2 hét múlva a vizsga, azon is többen lesztek :D

Sok sikert! :)

2018. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!