Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már nagyon elkéstem a tételek...

Már nagyon elkéstem a tételek tanulásával?

Figyelt kérdés
Június közepén lesz a szóbeli érettségi, az előző hetet egy az egyben pihenéssel töltöttem, plusz még egy családi dolog is közbe jött, most viszont úgy érzem elkéstem, és majd később nagyon fogom bánni, hogy eddig nem tanultam. Sok tétel van, amit év közben átvettünk, de van vagy 40, ami még ki sincs dolgozva. Rendesen levert a víz, amikor megláttam, hogy már 21-e van. Kevés az esély, hogy még behozhatom, vagy más is később kezdte?

2018. máj. 21. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én még egyáltalán nem kezdtem el a közepekre tanulni, mivel hetedikén és tizenegyedikén emelt szóbelizek, és addig nem fér bele még a magyar és a töri az életembe :D szóval ne aggódj, nekem 2 heten lesz megtanulni a 60 tételt, te nem vagy elkésve :)
2018. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hú, hát sok sikert. Már egy páron túl vagyok amúgy:D Nagyobb félelmem már csak attól van, hogy nem fogok tudni 15 percig beszélni, meg hogy összekeverem őket.
2018. máj. 27. 12:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem fogsz 15 percig beszélni, ez tuti. Ha látják, hogy tudod, akkor gyorsan pörgetik, mert már a tanárok is unják a végére. Max 10-12 percet fogsz beszélni. Összekeverni meg nem fogod, mert konkrétan ott lesz a tétel címe, a kérdés, hogy mit kell kifejteni. Töriből források is lesznek, szóval egyértelmű lesz. Magyarból meg ott lesz előtted a mű, nem fogsz másról beszélni, mint amiről kéne. Ha meg mégis elkalandoznál, azért van ott a tanár, hogy visszatereljen a témához.
2018. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Minden esetben vannak konkrét kérdések a lapon vagy csak egyes tantárgyaknál? Mert így semmi nélkül elég sok mindent elfelejtek, amit egyébként megtanultam.
2018. máj. 28. 19:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Minden tantárgynál ott van, hogy mik azok, amiket mindenképp részletezned kell.
2018. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ó, az jó.:) Én kb. úgy képzeltem el, hogy pl. trianonnál oda van rajzolva a vörös térkép és ennyi.
2018. máj. 28. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!