Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átlag ember 1 nap alatt 12...

Átlag ember 1 nap alatt 12 tételt megtud tanulni?

Figyelt kérdés

Előadásokra nem jártam be, az anyag nem érdekel.

200 oldal a pdf. De sok benne a rizsa meg kép. Kb 5 oldalra lehet szűkíteni 1 tételt (szaktársam szerint).

Nincsenek évszámok és képletek, cserébe van rengeteg szabvány, és bemagolandó fogalom.


2018. máj. 22. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt ugye azzal is megy az idő, hogy a sok mese közül a lényeget kiírjam... De nem is értem miért a gyakorit nyomom ilyenkor is :D
2018. máj. 22. 23:53
 2/6 anonim válasza:
100%
Lehetséges.
2018. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lehetetlen :-) nekem csak 40 tételt kell megtanulnom, holnap kezdem :-) amit az ember eltervez és meg is akarja csinálni nem adja fel azt meg tudja csinálni, bármire képesek vagyunk csak akarni kell, sok sikert, sikerülni
2018. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyetemen 200 oldalra gyakran ennyi időt sem kapsz.
2018. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

4-es szerinted hol van ha azt írta hogy előadásokra nem járt be? Általánosban?

Megjött a vért ízzadó egyetemista aki megmondja, hogy "ne sirjal mar, egyetemen 2000 oldalt kell megtanulni 1 nap alatt"

2018. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát babám, értelmezd újra azt a mondatot. Egyetemen van, igen. Egyetemen gyakran ennyi időt sem adnak. Hol itt az ellentmondás? Ne legyél már ennyire g#&ci hülye.


És ha tudni akarod te tanulatlan kis pumukli társadalom szenny, igen, sokszor ennyi idő sincs rá. Aznap benyögi a professzor, hogy itt egy 500 oldalas könyv, holnap röpdolgozat, viszontlátásra.


Tudom, hogy nehéz ezt elhinned ha egy buta semmirekellő vagy 8 általánossal, esetleg egy kettesekkel bukdácsolt érettségivel végzett szerencsétlen. Menj vissza a szalag mellé és ugass, hogy főnököd mekkora tetü, mert többet tanult mint te, több erőfeszítést tett az életben egy szebb jövőért és ezért mekkora mocsok hogy többet keres nálad. Menjél csak.

2018. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!