Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácsok? Valaki nyugtasson meg?!

Tanácsok? Valaki nyugtasson meg?!

Figyelt kérdés
Bevagyok parázva és már teljesen kész vagyok semmi nem ragad meg az agyamba és amit eddig megtanultam azt is elefelejtettem .Ugy érzem semmit nem tudok abból amit eddig megtanultam és még van hátra 20 tételem de már csak szenvedek :( nem fog az agyam .És hétfig még átkell néznem őket.Mit csináltok ? hogy tanultok hasznosan ?és nektek hogy sikerült ( ha esetleg voltatok már?)Tanácsok?
2010. jún. 15. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap érettségiztem...semmire se emlékeztem pánikoltam összezavarodtam...káosz volt.

Ráadásul én voltam az elsö az egész suliból...amikor ezt megtudtam ogy ott kell mindjárt maradjak és érettségiznem kell rögtön...hát teljesen kikészültem át se tudtam nézni semmit.

Jó tanács: útolsó nap már ne tanulj csak olvasd el az összes tételed egyszer.

Szedj magneb 6-ot mert ez oldja a feszültséget és a stresst.És ne félj nem olyan para...3 órát voltam bent és túléltem :)

2010. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:


Töltsd le az OM honlapjáról a tárgy 2010 es vizsgatematikáját, és nyomtasd ki.


Csukd be a tételfüzetet, és űlj a gép elé.


Bökj rá egy pontra a kinyomtatott tematikán, aztán hozz létre egy új szöveges doksit, és írj le róla mindent amit tudsz!!



Aztán ellenőrizd a tétel füzetben, hogy jókat írtál e..



Ha nem tudsz írni semmit sem róla, vagy teljesen más hülyeségeket írsz az gáz...

2010. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Para bajnok!

Nem értem mit kell parázni,mert ha ezt teszed akkor csak azt árulja el hogy nincs önbizalmad tehát irányítható vagy!

A rendszer azt várja el hogy az legyél úgy hogy nyugodj meg minden a legnagyobb rendben van, mert ha a rendszernek akarsz megfelelni akkor te a legjobb rendszer katonák egyike vagy .Ha nem fog az agyad akkor annak a jele,hogy pánikolsz és blokkolsz magadba mindent főleg pozitívumot:( A tanulás ,meg a vizsgák csak arra valók szűrjenek titeket semmi köze ahoz hogy később megtudsz -e élni úgy hogy ideje ébredni .Ébresztő! Ideje élni!

2010. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!