Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 20 éves diszgráfiás ként még...

20 éves diszgráfiás ként még van értelme papírt szerezni róla?

Figyelt kérdés
eléggé dühítő hogy senki nem vette észre korábban ,pedig végig 2 eseket kaptam helyes írásból ha bármilyen formában osztályzásra került, a kézírásom külalakja is elég csúnya (lehet még a pont olvasható kategória).Emlékszem mindig mondogatták hogy ezt így meg úgy kell írni és mire azokat megjegyeztem új hibákat vétettem.Alsóban rengeteg másoltam de semmi eredménye nem volt.Van egy rajzom 8ikból a kezemről amin látszik hogy a ceruzát se átlagosan fogtam.Tehát szerintem már rég gondolni kellet volna rá.A középiskolában 1 héttel éretségi előtt közölte velem a magyar tanár hogy lehet hogy van(a hivatalos dolgok nagyon lassan mennek ebbe témában tehát kb olyan volt mint halotnak a csók) Jelenleg egyetemista vagyok és ha lehet szóbelizek ,de megvághatnak azért vizsgán mert helytelenül írok ha nincs lehetőség szóbelire? Ha valami beadandót írok akkor a szöveg szerkeztőtk segítenek ,de volt hogy így is tele volt hibával ill ha gyorsan kell jegyzetelnem akkor egy szón belül felcserélem a betűk sorrendjét(mind meg van csak néha össze vissza)Valahova kellhet még arról papír hogy diszes vagyok vagy most már mindegy?

2018. máj. 26. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Van értelme. Nekem is van diszes évfolyamtársam, az oktatók többsége szóban felelteti, vagy írásban ad neki + fél-1 órát. Szóval mindenképp megéri.
2018. máj. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!