Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megakar buktatni a tanárom?

Megakar buktatni a tanárom?

Figyelt kérdés

Szóval én már 11.-es vagyok és gépészetet tanulok,ebben az évben az egyik gépész tanárom most nagyon megszivat.3 éve azt csinálja,hogy felrakja a fóliát a diavetítőre,ez a fólia teli van írva,és írd le,nem magyaráz el semmit,Aztán rá 2 hétre irat 10 fóliából. És minden dolgozat 2 jegyet ér,és azon a héten kétszer írunk dogát.Nem tudok rá tanulni,mert nem segít megérteni,Csak másolok a vetítőről,mint a gép.Év elején felszedtem magam jó jegyekkel,és vannak a térbeli ábrázolások,sosem segít a rajzban,csak felrajzol valamit aztán ábrázold térben(ne egy négyzetre gondolj,hanem valami kickraccos xarra)

Már,ha órán úgy sem segít,lefotózzuk a táblán lévőt,mert befejezni órán úgy sem tudjuk. És egyik nap mondta,hogy jövőhétre kéri mind a 11 rajzot. Aznap nem aludtam semmit,megcsináltam. Gondoltam lesz valami jó belőle,mert mondta leosztályozza. A 11 rajzból 3 nem lett jó,azaz 3db egyes és a többi 8db jó-ra nincs tekintettel. Ha szeretnék javítani nem ad lehetőséget. Minden osztállyal ezt csinálja,velünk is,idén 3 egész osztályt buktat. Hármasra álltam és ez a görény lerontott 1,6-ra. Ráadásul még úgy beszél velünk,mint a kutyákkal. Anyámnak,apámnak elpanaszoltam és ők tartanak engem hibásnak,az igazgató semmit nem csinál,mert összesen 2 gépész tanár van az iskolában,és nem rúgják ki,mert nincs más. Úgy érzem 3 év alatt semmit nem tanultam tőle. Mindig azok a jó jegyek mentettek meg,amit a másik tanártól kaptam,de most vele egy héten csak egyszer van óránk.

Ilyenkor mit tudnék csinálni,mert feleslegesen kell csinálnom nyárigyakorlatot és ha megbukok,kezdhetek előről kilencedikben,mert más a tanterve az alattunk lévő osztálynak,aki szintén bukik :D

Kérdem én,mi a jóbüdös faxt csináljak,mert már az ideg ver szét és senki nem segít. 12-en indultunk,6-an maradtunk,és abból 6 bukik.



2018. máj. 29. 16:05
 1/5 anonim válasza:
100%

Első ez tényleg nem normális

Második vagy beszélj a tanárral vagy a maradék 6-tól kérj valami tanácsot vagy kérdezd meg udvariasan a tanárt hogy javithatsz-e valahogy. Sok ötletem nince én ezekkel próbálkoznék.

Sok sikert! És kitartást!!

2018. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szószerint könyörgünk neki ajavítási lehetőségértxd.

Egyik gyerek rendesen könnyezett az idegességtől,és ő csak nevetett.

Már mindenki elengedte,kivéve 3 ember,beleértve enge


Kihez tudnék fordulni?

2018. máj. 29. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, ha szakgimibe jársz, ki a diri felettese, vagy a Szakképzési Centrum igazgatója vagy a Tankerületi igazgató. Oda kellene írni.
2018. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szülőket vonjátok be a dologba és hívjátok össze őket, hogy közösen reklamáljanak az igazgatónál.
2018. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xpeterx1995x ***** válasza:
Én beküldenék hozzá egy gépészmérnök ismerőst elbeszélgetni, hogy is gondolja...Gondolom ezt a tanárt is szivatták keményen Főiskolán/egyetemen hogy ilyen lett..
2018. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!