Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek akkor ha az egyik...

Mit tehetek akkor ha az egyik tanárom látványosan igazságtalan velem szemben és szívat? (és esélyes hogy meg is akar buktatni. )

Figyelt kérdés
A tesitanáromról lenne szó. Szóval én egy termetesebb egyed vagyok és elég ügyetlen is. Van egy rendszere hogy felszereléshiányonként ad 1 strigulát 3 strigula ér egy egyest nálam strigulánként beír egy egyest +még a harmadik strigulánál még egy egyest. Ez érdekes mód csak nálam meg még egy osztálytársamnál van így... Továbbá ha van felszerelés akkor ad egy + jelet 5+ jelért ad egy 5-öst Ez működik is az osztálytársaimnál de nálam valahogy nem, pedig van már vagy 30+ jelem de érdekes mód egyetlen egy 5-öst kaptam ezért... A többi az "senkit nem érdekel". Ma magasugrás felmérés volt mindenki aki megpróbálta kapott 1 jegyet attól függ hogy sikerült. Én is megpróbáltam természetesen nem bírtam átugrani a lécet pedig többször megpróbáltam de hiába, tanár erőltette én meg nem akartam tovább égetni magam így is kínos volt és mondtam neki hogyha eddig nem ment akkor már nem is fog erre idézem "Jó akkor négy egyes" Én meg csak nézek hogy mi van más egyet kap én meg négyet... Azt mondta holnap kapok még egy esélyt vagy sikerül vagy beírja a 4 egyest... Elmúltam 18 éves ha beírja a 4db egyest beperelhetem illetve ha beperelem van esélyem arra hogy meg is nyerjem a pert?
2017. jan. 10. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az osztályfőnöködnek,igazgatónak! Ez nagyon nem normális.
2017. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanezt csinálta a tesitanár. Kürtöld szét, a szülőknek, igazgatónak...én anno szégyelltem magam és senkinek nem szóltam.
2017. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!