Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni Egyetemen...

Milyen a Debreceni Egyetemen az elsőéves anatómia vizsga felépítése, nehézsége?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek minden demonstrációja bent maradt, az mivel kezd és mikor,tehát a szövettan vagy az embriológia van hamarabb, illetve anatómia vizsgán hol kell vizsgáztatót húzni?

Kik a "jó" vizsgáztatók, illetve emberségesebbek, mint az évközi demókon?

Elég két hét idő a felkészülésre, úgy, hogy naponta 6 órát tanulok, kisebb szünetekkel?

Köszi a válaszokat előre is!



2018. máj. 31. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy legelőször az embri van, reggel 8-tól gondolom. Az 1 óra, utána felmész a szövettan teremhez, kapsz x metszetet, szerintem annyit ahány demó volt és szóban elemzed szépen. Nem tudom, hogy ki fog vizsgáztatni, de mindenképpen szövettanos tanár, tehát Wolf és a többiek. Tudom, hogy ő például megköveteli a tudást, a többiekről nem igen tudok infot mondani vizsgáztatás terén. Ha ez mind megvolt, akkor mész boncterembe, felső és alsó végtag meg ugye koponya tételt is kapsz. Vizsgáztatót szerintem lehet, hogy nem is húzol, szigorlaton kellett, de itt nem biztos, csak odakerülsz valakihez. Ducza, Boti például jófejek, hozzájuk szívesebben kerülnek a diákok, de bárkinél át lehet menni ha fel vagy készülve, nem kell félni :) Viszont az a két hét napi 6 órával kicsit kevés ha nulláról indulsz, inkább mondanék vagy 10 órát. Legalábbis szerintem, biztos van akinek elég kevesebb is.
2018. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tudtommal a szövettan ugyanolyan írásbeli, mint az évközi demókon. Nem teljesen nulláról indulnék, mert a koponya és törzs az rendben van, meg a szövettan második része is. Még van 11 napom vizsgáig, már a kar és a láb fele megvan, embriológiából 4 fejezetet megtanultam, szövettant csak egyszer elolvastam az meg még kevés.
2018. jún. 1. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, lehet csak szigorlaton szóbeli a szövettan. Ha ilyen jól haladsz akkor természetesen oké, sok sikert kívánok!
2018. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!