Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz érettségi szóbeli?

Emelt biosz érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés
Mennyire szivatósak a vizsgáztatók szóbelin? Hogy zajlik, mennyi a minimum pont amit el kell érni?
2018. jún. 5. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rendesek.

Emelten azért remélhetőleg nem a minimum pont a lényeg, hanem az, hogy neked mennyi kell a célodhoz. (Amúgy úgy emlékszem, 6 pont.)

Bemész, kihúzod a tételt, kidolgozod (idő van elég), elmondod, de akármilyen jól mondod el, kérdeznek hozzá, ez nem azt jelenti, hogy nem tudod.

2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze h nem a minimum a , csak azért félek picit. Hallottam már h sokaknak lehúzták a százalékot is. Nemtudom mennyire reális egy maxpontos szóbeli :/ Igyekszem mindent megtenni, de kezdek bepánikolni. :( Csütörtökön 10-re megyek.
2018. jún. 5. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Na parázz!

Nekem 90% lett, pedig nem tudtam (jól) mindent.

2018. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!