Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nőnek a ponthatáro...

Szerintetek nőnek a ponthatárok Corvinus GTK-n tavalyhoz képest?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állami 99%, hogy nem, sőt, lejjebb vitték több szakon az állami minimumponthatárokat. Szerintem az önköltséges sem fog nőni.
2018. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem szamit, h sokkal tobben jelentkeztek iden? Minden szakra par szazzal tobben, engem ez ijeszt meg. Es az elore meghatarozott allami min.ponthatar en ugy tudom nem szamit sokat, vagy igen?
2018. jún. 10. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Valószínű ezért jelentkeztek többen, mert lejjebb vitték a minimumponthatárt. De például pénzügy-számvitelen 425 pontra levitték a tavalyi 450-ről. Ha kicsit magasabb is lesz 425-nél, akkor se fogja elérni szerintem a 450-et. A többi szakot hirtelen nem vágom annyira, de gondolom ott is hasonló lehet a helyzet.
2018. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 es a tavalyi 450 a korabban meghatarozott minimum volt, vagy mar az a felvettek utani valodi ponthatar?
2018. jún. 10. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előre meghatározott volt, mivel gazdasági- és pénzügy-matematikai elemzőre is 460-at írtak ki, végül lement 440-re. Gtk-n biztos, hogy nem fog kevesebb lenni, de én sem hiszem, hogy sokat fog emelkedni a ponthatár az előző évekből kiindulva.
2018. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az államilag meghatározott ponthatár ad egy minimum viszonyítást, ennél lehet magasabb simán.

Hiszen van egy felvehető létszám kerete minden szaknak és a leutolsó felvett ember pontszáma lesz a minimumpont

2018. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!