Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettegek az államvizsgától,...

Rettegek az államvizsgától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megtanulok tíz tételt mondjuk egy nap alatt, az első kettőt estére már nem tudom normálisan visszamondani. Már mindent keverek mindennel. Folyamatos stresszben vagyok, már annyira akarok koncentrálni, hogy azért nem megy, pedig csak a tételt nézem, olvasom, próbálom memorizálni, semmi nem vonja el a figyelmem, de akármilyen értő olvasással olvasom és akárhogy tanulom, nem megy. Azon a szinten vagyok, hogy nem megyek el. Egy hét múlva lesz. Más is így érezte magát előtte? Kérlek, segítsetek, nagyon félek.
2018. jún. 7. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy nap szünetet, amikor egyáltalán nem tanulsz, ne is gondolj rá. Menj el haverokkal, vagy sportolj valamit, csak ne tanulj. Utána jobb lesz.
2018. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egész idáig erre készültél az egyetemen, biztos, hogy menni fog! :) Nekem kb ez volt az egyik “legegyszerűbb” vizsgám, mert a tételek olyan sok mindent tartalmaznak, hogy szinte te döntöd el, hogy miről beszélsz (az adott témán belül persze). Én is nagyon-nagyon stresszeltem, de ilyenkor a tanárok (legalábbis nálunk) sokkal kedvesebbek és nem az a céljuk, hogy megbuktassanak. Sok sikert, remélem neked is jó élmény lesz!!
2018. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolok rá vissza, mint az egyik legegyszerűbb vizsgára, hiszen csak olyanokat kérdeztek, amiről az egész képzés szólt! A kritikus pillanatban eszedbe fognak jutni a tanultak! Nehogy ne menj el! Menni fog!
2018. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az volt a meglepő, hogy államvizsgán még az amúgy kötözködős tanárok (gyerekgyógy, szülészet)se voltak azok, sőt, inkább segítettek. Aki államvizsga szóbeliig eljut, már nem akarják megbuktatni.
2018. jún. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Jól esik, hogy bíztattok. Ettől függetlenül sajnos ma is gyomorideggel keltem, még sok-sok fogalom megtanulása vár rám, és rettegek, hogy belekveredek, de tényleg köszönöm!
2018. jún. 8. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy sem fogsz belekeveredni. Ha marad 1-2 napod ismetelni a vegén az bőven elég. Ott majd minden eszedbe jut.
2018. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom, nagyon remélem, hogy menni fog.
2018. jún. 9. 15:14
 8/9 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2018. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megbukott, azért nem válaszol.
2018. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!