Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma szóbeli érettségi, mivel...

Ma szóbeli érettségi, mivel nyugtassam magam?

Figyelt kérdés
Aludtam 4 órát, és nagyon ideges vagyok. Félek a bizottságtól, hisz nem az én tanáraim.
2018. jún. 8. 05:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Lesz, ami lesz, meghalni nem fogsz, nem a világvége az sem, ha nem sikerül, mert mindig van újabb lehetőség.
2018. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nyugodtan, ne siess... próbáld a legjobbat kihozni, nem kell izgulni max 1 év múlva újra próbálod
2018. jún. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, aki eljutott a szóbeliig azt csak akkor buktatják ha tényleg meg se tud szólalni. Ha becsülettel készültél, nem lehet semmi baj:-)
2018. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj arra, hogy milyen sokat tanultál rá. Meg hogy azért a többség csak átmegy.
2018. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak már olyan hányingerem van... :(?
2018. jún. 8. 07:30
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

A bizottságok általában aranyosak :) Nálunk volt,aki kihúzta a legnehezebb témakörök egyikét,nem is készült az érettségire,erre a témakörre meg főleg nem. Néhány pontot összekapart a tanárok kérdésével,a tétel másik része jól ment neki. De azt mondta,hogy kedvesek voltak,sokat beszélgettek :)

Ehhez képest,ha te készültél rendesen,és egy kicsit is értesz a dologhoz,akkor biztosan téged is örömmel fognak venni,hisz örülnek ha sok okosságot mondasz! :)

2018. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Én is ma megyek :) Te is informatika emelt?
2018. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Én most érten haza emeltről. Nagyon kedvesek és aranyosak voltam a viszgáztatók, jó volt a hangulat. Nem kell félni, ha tanultàl ùgyis előjönnek az emlékek az éles helyzetekben, es is a "túlélő ösztön". Izgulsz, a szervezet úgy fogja fel,hogy veszélyben vagy, ezért "bekapcsol az agyad". Nem hiába vannak olyan sportolók is, akik a nyomás alatt a legjobbak. (De ez nyilván emberfüggő)
2018. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Aranyosak voltak a viszgáztatók**
2018. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Azzal,hogyha izgulsz semmivel sem lesz jobb. Próbálj a feladatra koncentrálni és rögtön elfelejted. Végső esetben pedig megpróbálod legközelebb.Drukkolok:)
2018. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!