Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki küldene kidolgozott...

Valaki küldene kidolgozott informatika tételeket?

Figyelt kérdés

Az idei (2018-as) középszintű érettségi témakörök tételei kellenének. Sajnos a tanárom nemhogy nem tanította meg, még segítőkészségből is egy nulla, úgyhogy kezdek nagyon félni a szóbelitől. Nem vagyok egy nagy infózseni, a gyakorlatit is rengeteg készüléssel 85%-ra csináltam meg. Nagyon boldog vagyok ettől az eredménytől, de nem szeretném lehúzni a szóbelivel, szóval, ha valaki megszánna, és küldene használható anyagokat, annak nevét imáimba foglalnám. Egyébként angolul érettségizem, úgyhogy, ha valakinek angol nyelvű infótételei vannak, az már igazán hihetetlen lenne.:D

De teljesen megelégedem a magyar nyelvűekkel is.:)

Hálás köszönet!



2018. jún. 9. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt vannak a követelmények:

[link]


Itt van egy 2016os emelt szintű témakör kidolgozás:

[link]


A 2 link alapján tökéletesen össze tudod állítani az idei tételeket kb 3 óra alatt.


Én történelemből érettségiztem angolul és a tételek nagy része magyarul volt amiből tanultam. Ott kicsit nehezebb volt a helyzet, mert több olyan szó van ami töri specifikus és ha jól beszéled a nyelvet sem tudod feltétlenűl pl.: excommunication


...de az informatikában kb minden angol szónak a magyar megfelelője egyenlő az angol szónak egy rosszul kiejtett kicsit magyarosított szavával...

2018. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ki vannak dolgozva az emelt info tételek,az kell?
2018. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Köszönöm szépen a jóindulatodat, de mindkét forrást ismerem. Igen, ezek alapján dolgozom, de az enyhe túlzás,hogy 3 óra alatt össze lehet hozni.vagy én vagyok nagyon gyenge képességű, hogy már hetek óta csinálom, és csak nem érek a végére. :D

2018. jún. 10. 17:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Te dolgoztad ki vagy az is a Szabó Márk könyv alapján van?
2018. jún. 10. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor itt van még egy forrás.:


[link]


77 oldal én mindezt megtanultam (hozzá kellet raknom egy keveset és néhol elvennem ) a mostani emelt érettségire. A középhez is jó, csak szortírozd ki az oktatás.hu-s anyag alapján, hogy mi kell neked és mi nem.


Azért nem ezt küldtem elsőre, mert ez talán kevésbé megbízható forrás, de még ez is segíthet.

2018. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm! Minel tobb forras, annal jobb! :*
2018. jún. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!