Milyen a kolis élet?

Figyelt kérdés
Még sose voltam kolis, de valószínűleg az leszek. Nagyon ideges vagyok miatta, mert félek tőle. Szegedre megyek/mennék, kérem, akinek van tapasztalata, az írjon választ, mert görcsbe rándul a gyomrom, ha a kollégiumra gondolok.

2018. jún. 11. 13:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
TTIK-s hallgatókat karközi kolikban helyezik el. Ne kérdezz hülyeséget, felesleges tesztelgetni.
2018. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó,van olyan ismerősöm ,aki a karatol független koliban van.Tehat ott ,ahol az egyetem másik karát helyezik el.

Persze ezt ő kérvényezte.De akkor itt-a valaszodbol gondolva- nem lehet olyat.


Mindenesetre akkor ,ha nem számoljuk a szélsőséges helyzeteket is a kérdésemhez,akkor szerinted melyik a legmegfelelőbb kollégium egy mérnökinformatikus szakra járó egyetemistának?

2018. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem igazán. Mindenhol van valami negatívum, amit el kell viselni. A lényeg az, hogy te mit tudnál elviselni inkább.
2018. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De az tök jó, hogy más kar kolijába is lehet jelentkezni, erről nem tudtam.
2018. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hűha mi van itt :D Én is ugyan ebbe a helyzetbe vagyok!:D mint ha magamat hallottam volna:D Informatikára megyek ,de koleszos soha nem voltam , illetve nem tudom melyik kolesz legyen nekem is mert ah :D az lenne egy jó megoldás amit egy két ember is írt, hogy megismerni egymást , írni privit , 2-3an max és megbeszélni,akár találkozni ,bármi, és lehet úgy hozza a sors megbeszéljük hogy kiveszünk egy lakást közösen ugye. Albi..

Van is ismerősöm egyébként aki tud nem egy jó helyet. :) De az még a jövő :D

Úgyis szokták páran egyetemen hogy megbeszélik közösen kivesznek egyet, és külön külön szobába elvannak.és valamilyen szinten már tudják hogy egy pszichopata az ember vagy nem :D mert előtte ismerik egymást. Ha van így valaki írjon privit nyugodtan :D

2018. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

#4


Tényleg ilyen rossz a helyzet az Öthalmiban? Kifejtenéd kicsit bővebben? Oda vettek fel szeptembertől, kíváncsi vagyok milyen lehet. Diákok, dolgozók, kollégiumi élet, stb. Előre is köszi.

2018. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!