Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnök hallgatók miert ilyen...

Mérnök hallgatók miert ilyen arrogánsak és miert panaszkodnak ennyit?

Figyelt kérdés
Másból sem all az internet csak a mernökös szenvedős kiírásokból/memekből , meg abból ,hogy célzottan keresik a btk-s posztokat , amik alatt jól szétalaznak mindenkit, aki humán beállítottságú. Én orvosira járok es nálunk negyed ennyit se panaszkodnak meg ez az ostoba fikázás se megy, de pl ottvannak az infos szakok náluk se tapasztalok ilyet. Pedig elvileg az is egy menő szakma mostanában.

2018. jún. 12. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Büdös életbe nem tettem fel ilyen kérdést ,minek raknék ki hatot ,ha ebben is megvalaszolják?Az ,hogy sokan kiraknak ilyen kérdést meg engem igazol, hisz mást is zavar. Nem egy esetről beszéltem, én is találkoztam már paraszt emberekkel máshol is, de ilyen sorozatosan csak ők csinálják ezzel a matekos majomkodással, hogy aki nem azt tanul mind gyökér. Az meg,hogy ennyire sértődötten magadravetted megint nemmtúl jó jel :D Érdekes mindenki tudott normálisan irni, csak te "böfögsz" be ilyen stílusba.
2018. jún. 14. 11:36
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor még én is hülye vagyok:)

Kár, hogy nem látszik a neved, kiderülne.

2018. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%

A mérnöki szakok nehezek nagy kibikási rátával és ennek ellenére nagyon egyszerű bejutni. Pl.: 365 pontos BME mérnökinformatikához nem kell megerőlteni magadat, de a te esetedben egy 400 valamennyi ponthatáros orvosi képzésnél már a felvételi is megszűri a társaságot.


Ezért lehet, hogy kicsivel többen rinyálnak a mérnöki szakokon. Lehet több a nem oda illő ember.


Minden szakkal kapcsolatban rengeteg meme van.


Amúgy az orvosnak és jogásznak tanulók is arrogánsak. Minden szak, aminél rengeteget kell tanulni és nagy fizetés várható a végén tele van arrogáns emberekkel, akik lenézik a többi szakot. (Persze ez nem mindenkire igaz)

2018. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem több összetevője van:


-a mérnök szakokról könnyű kihullani, és ez frusztrálhatja őket


-nem akarok bunkó lenni, de azt látom, h a mérnökök többsége amennyire jó reál dolgokból, annyira gyenge ÁLTALÁBAN érzelmi, nyelvi, vagy humán dolgokban

-az első okból következik az, hogy (mint az orvosoknál) ,h meg vannak róla győződve ,h mindenhez is értenek, hiszen nehéz volt elvégezni a szakjukat..valójában én nem látok nagy különbséget egy bölcsész és egy mérnök között, másban jók ,ennyi

2022. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!