Kollégiumban wc?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kollégiumba megyek, amivel amúgy nincs bajom, viszont a nagy wc miatt aggaszt... Mivel anonim oldal, nem szépítem, van egy emésztési rendellenességem, ami miatt szinte mindig hasmenésem van. 10-ből 9 alkalommal. (orvos látott, nincs semmi bajom, egyszerűen ilyen az emésztésem, időben is normális, nem kell rohannom, egészséges időközönként van, vissza is lehet tartani) És az elég hangos és büdös is. Ezért félek és nem tudom, hovy lehetne megoldani. Még itthon családdal is kellemetlen. Tudom, hogy néha mindenkire rájön a cifra, de hogy nekem szinte minden nap van, az nagyon ciki. Esetleg ötletek?

18L


2018. jún. 14. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom, hogy milyen kollégiumba mész de vannak olyan magánkollégiumok ahol a szobához tartozik egy mosdó!:)
2018. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kollégiumban több emberre jut egy WC. Van ahol ez 2 embert jelent és olyan hely is ahol mondjon egy egész emeletet.


Amikor kollégiumban laktam az egyetemen szerettem a legjobban elmenni a WCre. Én is kényelmetlenűl éreztem magamat, mert ha mindenki otthon volt 4 ember hallottam kristály tisztán, hogy mit csinállok :D


Amúgy neked talán az a legjobb ha az egész emeltnek van 1 vagy 2 WC és ott senkit sem fog érdekelni. Nem fognak tudni beazonosítani és maximum csak az fogja hallani, aki szintén a WCn van.


Ott van gáz, amikor kevés ember használ egy WCt és az közel van a szobájukhoz.


(Nálunk a kollégium lakásokra volt osztva. Egy lakáson belül 5 ember lakott. Mindenkinek volt egy kicsi szobája és a konyha, wc, fürdő és egy tárolóegység közös volt.)

2018. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 4 szemely lakott egy blokkban, volt egy wc es egy furdo. Viszont a wc az egyik szoba mellett volt. Igy inkabb egyetemen mentem el en is wc-re, vagy konyvtarban. :D egyszeruen nem ment ugy, hogy tudtam mindharman halljak...
2018. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, hogy beleszólok, de ha orvos látott és azt mondja 10 ből 9 alkalommal a hasmenés normális akkor szerintem fordulj más orvoshoz. Valamilyen termékre érzékeny vagy. Ez lehet szója, laktoz..stb. Ha elmész tesztekre akkor kiderül mi lesz a gond és nem lesz hasmenésed. A hasmenés a bélrendszer nem jó működését jelenti.
2018. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent igen, nem normalis ha hasmenesed van az esetek tobbsegeben... Vagy allergia, vagy valamilyen egyeb betegseg biztos van a hatterben. Minel elobb erdemes lenne masik orvossal kivizsgaltatnod, mert komolyabb problemak is lehetnek belole. (Bar mar ez is eleg komoly...)

A leirtak alapjan mondjuk nem hasmenesed van, mert ott nem tudod kontrollalni a dolgot.

2018. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ha olyan hasmenése van akkor rohannie kéne. Kb híg székletnek nevezheti. De az sem normális állapotot jelez.
2018. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van ételallergiám, de azokat nem is eszem amit nem szabad. Tápanyagfelszívódással sincs gond. Köszönöm a válaszokat. A magánkollégium sajnos túl drága nekem.
2018. jún. 14. 15:43
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Szedjél probiotikumot (patikában kapni), mert a rendszeres cifra bezony arra utal, hogy a bélflórád szét van cseszve. Több rost sem ártana.

Ja, és húzzál el egy normális orvoshoz.

2018. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A rostot hanyagold!!!!! Az higitja a székletet!!!!!!!!
2018. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!