Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik szeretik a törit, miért...

Akik szeretik a törit, miért élvezik hogy be kell seggelni x db évszámot, meg egy csomó eseményt aminek a nagy része nem is igaz?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 17:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
23%

Én pedig a kérdező oldalán állok :) Semmi értelmét nem látom a töri tanításnak és tanulásnak. A magyar népnek amúgy is rohadt nagy baja,hogy le van ragadva a múltban. Nem azt kéne a gyerekeknek tanítani,hogy 100 évvel ezelőtt egy full más rendszerben mit csináltak meg milyen hülye törvények voltak,hanem hogy a jelenben mi történik és mire számítsanak a jövőben. Egészséges életképes embereket kéne nevelni nem pedig seggelni Mária Terézia meg Károly Robi hülye törvényeit

Nagyon nem értek egyet a válaszolókkal,nagyon nem

2018. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
11%
Látom sikerült az előzőt lepontozni :D Csak mert nem egyezik a véleménye a többségével :D Ez az oldal csak erről szól,még jó hogy hasznosság szerint kéne értékelni nem pedig egyetértés szerint,de ragadjatok csak a múltba,tanuljátok a fost hülye birkák :D A régi szar rendszer(ek) miatt is ilyen gyászos ez az ország mindenével együtt :D Marhák,lepontozhattok engem is,ha ettől jobban teszitek álomra a fejeteket nem érdekel :D
2018. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen kultúrbarbár hogy még a szent és 100%-ban igaz történelmet se tisztelem. És nyilván csak egy síró hülyegyerek vagyok aki megbukott töriből hatodikban, mert nem magolta be Szent Isti egyházpolitikáját.
2018. jún. 15. 21:23
 14/20 anonim válasza:
100%

Hát igen fiam hogy lehetsz ilyen kulturálatlan...Azt se érdemled meg,hogy az országban élj

Tanujjad megfele a Rákosi rendszert mert addig nem leszel érett ember


#irónia

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet azzal, hogy nem kéne tanítani. Tudni kell a múltat, hogy alakíthasd a jelent. A múltból tanulni kell, hogy jobb legyen a jövő. De ha nem ismered a múltat ugyanazok a hibák lesznek mindig és mindig. És látod. Ugyanezek a hibák vannak, mert az emberek nem tudják. Mint például most. Végre Magyarország kijött a diktatúrából erre a sok hülye megint bele akar sétálni. Látod. Ők nem tanultak történelmet.
2018. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Khm,a törit úgy is lehetne tanítani,hogy ne utálja meg a diák :) Azaz nem szárazon előadni és nem belemenni a sok részletbe,hogy xy uralkodó mikor ment el sz.rni meg ilyenek.

Ha már annyira de annyira muszáj tudni,akkor a lényeget mondják el és ne tegyék a gyereket egy szorongó kreatívtalan emberré aki csak ül a több oldalas anyag felett és a felét nem érti,hogy miről szól,de be kell magolni

2018. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez viszont tanarfuggo. Nekem iszonyatosan jó tanárom van. Könyvet egyszer sem nyitottuk ki. Folyamatosan mesélt. :). Sajnálom h neked rossz tanáraid voltak. De ettől függetlenül önállóan olvashatsz könyveket.:)
2018. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Volt*
2018. jún. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
64%
Csak egy kérdés. Ha te már leérettségiztél nulla tanulással 86%-ra, nagyon jól megvagy a műszaki egyetemen és soha többé nem akarsz kapcsolatba kerülni a történelemmel, akkor mi értelme volt egy évvel az érettségid után kiírni egy történelemmel kapcsolatos kérdést ide? Elnézést a kérdésért, de pszichológiát tanulok és épp szabadidőm van így hajnali 1 óra körül és önszorgalomból vizsgálom az ilyen pihentagyúak magatartásmintáit a gyakorikérdéseken.
2018. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Csak felmerült bennem a kérdés mert sosem értettem és most eszembe jutott. Semmi extra.
2018. jún. 16. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!