Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak hatékonyan...

Hogyan tanuljak hatékonyan idegen szavakat?

Figyelt kérdés
Holnapra kellene sok német szót megtanulnom. Valaki tudsz valami jó módszert, amivel könnyebben meg lehet őket tanulni? Válaszokat előre is köszönöm! (13/ L :D)

2016. okt. 23. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
"valaki tud
2016. okt. 23. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ne gyakorizz. Ez nagyban növelné a tanulás hatékonyságát.
2016. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Gondoltam, hogy lesz valaki, aki ezt fogja irni :D probalom közben tanulni a hagyományos módszerrel, de nem nagyoon megy :)
2016. okt. 23. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold hozzá valamihez.

Írj velük mondatokat, ábrázold őket, csinálj velük valamit!

2016. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fersk ***** válasza:

Előző jól írja, lásd:

[link]

2016. okt. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én arra esküszöm, hogy olvasgatni kell a szavakat. Kb. Ezer szót tanultam meg egyik hétről a másikra, úgy hogy még ma is emlékszem rájuk, hogy reggeli-ebéd-vacsora közben olvasgattam őket. Azt vettem észre, hogy Minden erőfeszítés nélkül megtanultam. A másik módszer a bemagolás. A harmadik: az egyes szavakat már eleve láncszerűen kellett volna megtanulni. Pl. das Kleid-ruha, die Kleidung-ruházat, bekleiden-öltözködik

hozzákapcsolódóan: az összes ruhadarab (nyári-téli), die Mode, sich anziehen-felöltözik

2016. okt. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!