Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmai gyakorlat mennyire...

Szakmai gyakorlat mennyire lesz mérvadó a továbbiakban? Csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Közgazdásznak tanulok egyetemen. Decemberi záróvizsga előtt,most nyár végén kell elkezdenem szakmai gyakorlatot.

A nyelvvizsgám miatt elkéstem a jelentkezésekkel a pozíciókra...amit már bánok , viszont így is van kettő potenciális,ahova beadtam az önéletrajzom.

Egyik Hr-es pozíció,másik értékesítési ,mindkettő nagy multicégnél.

A Hr-es pozíció leírásában olyan is van,hogy jelenléti ív ,munkaszerződés készítés,de olyan is ,hogy fordítás.

Az értékesítésinél komolyabbnak tűnő feladatok is vannak, rendszerek használata .

Egyiket sem tudom pontosan mit takarnak,próbáltam érdeklődni,de ezekről nem sok infó.



A problémám az,hogy az értékesítési pozícióhoz,napi 50 percet kellene utazni....ha úgy számoljuk nem sokkal 5 után kelni kellene hozzá.

A hr-es helyben lenne,oda 6 után kellene kelni és előbb is érnék haza ,viszont tartok tőle,hogy ott nem sokat tanulnék és majd pályakezdőként ez csak lehúzna...

Olyan lehetséges ,hogy hr-re megyek a multihoz és ott átmegyek másik pozícióra ,ahogy lejár a gyakorlati idő?



Tudom,ez válogatósnak tűnik...de közel 4 éven keresztül így is napi szinten utazok majdnem egy órát,és szeretnék egy kis kényelmet...nem a sietést.



Mit nézzek jobban?


2018. jún. 19. 21:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!