Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika szóbeli? Nektek...

Informatika szóbeli? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A héten fogok infóból szóbelizni, egy hónappal ezelőtt kezdtem meg a tanulást de csak az utolsó 5 naptól kezdve magolom az anyagot.. Félek, hogy valamit el fogok rontani.. Nagyon nehéz a szóbeli része?
2018. jún. 19. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én nem tanultam rá semmit, és 100% lett, jól kell tudni előadni
2018. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én emelt infó szóbelin voltam, már többint 1 hete. Nekem nem is voltak infó óráim, és 2 héttel a szóbeli előtt kezdtem el tanulni/magolni a teljesen ismeretlen anyagot. De elég lassan ment, és lusta voltam ezért csak felületesen vettem át.

Mégis jól sikerült a szóbelim. Ráadásul egy olyan tételt húztam, amit meg se tanultam, el se olvastam (e-mail csatolmányok és veszélyeik), és józan paraszti ésszel le tudtam felelni belőle, elég jól. Teljesen felesleges volt stresszelni, hogy nem magoltam be megfelelően az anyagot. Nem hittem el konkrétan, hogy emelt szinten az a feladat, hogy emailbe küldjek egy címre csatolmányokat (képeket). Az előttem lévők is kb olyan 4 percet beszéltek, feltettek 2 kérdést és kész is voltak.


Szóval ne stresszel a középszintű szóbeli mégkönnyebb. Szerintem ne magold az anyagot, mert tapasztalatból mondom, hogy semmi értelme sincsen, mert én is szenvedtem vele. Olvasgasd át, értsd meg, hogy miről szól, de ne görcsölj rá túlságosan, mert könnyebb lesz, mint hiszed.

2018. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!