Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre megyek, milyen...

Egyetemre megyek, milyen laptopot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben megyek egyetemre, viszont a laptopom most érett meg a cserére, 10 perces az akku, kijelző foltos, keret és zsanérok repedtek, töröttek, nem is sorolom tovább, már önmagában rossz ránézni.

Szóóóval! NORMÁLIS és ELÉRHETŐ áron szeretnék egy középkategóriás laptopot, mit ajánlotok?

Lehetőleg erős legyen az akkuja is, nem nagyon akarok egész töltőállomással mászkálni az előadókba.


2018. jún. 22. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemre nem feltétlenül szükséges laptop, és nálunk senki nem használ, szóval hacsak nem olyan szakra mész ahová erősen ajánlott, feleslegesnek tartom.
2018. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp szükséges lenne.
2018. jún. 22. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Milyen szakról van szó?
2018. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gazdasági informatika
2018. jún. 22. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Személy szerint a Dell márkát ajánlanám. De a jobb kategória 300 körül van. Nekem mindig Dell volt. Sosem csalódtam benne. Itt kapsz 3 éves garanciát. Többinél nincs ennyi, szóval már ez is pozitívum. És nem kell küldözgetni ide oda ha szervizeltetni akarod. Szinte minden nagyobb városba van olyan informatika bolt ahol megjavítják garanciába ellentétben más laptopokat meg küldenek a központba aztán hetekig nem látod.


De amugy ami neked tetszik.

2018. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Asus S14 / S15
2018. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a Dell márkán belül merre? Mármint van egy pár típus...
2018. jún. 22. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

Le van értékelve az Apple MacBook Air 13". 280K korulre.


Specifikáció szerint nem a legcombosabb laptop, játszani se ezen fogsz, viszont akadás nélkül fut minden gond nélkül, és ezt évek múltán is produkálja, nem lassul be mint a windows. Nagyon jó gép, nekem is ez van másodgépnek és nagyon szeretem. Az aksija egy teljes napot kibír és a laptop nagyon könnyű és vékony. A MacOS eleve nagyon jó informatikusoknak, mert egy valódi unix ketyeg benne. Szóval mindenképpen olvass utána, mert ebben az árkategóriában még mindig ez az egyik legjobb választás.

2018. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!