Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 45%-os emelt történelem...

45%-os emelt történelem nagyon rossz?

Figyelt kérdés
A szóbelit sajnos nagyon elrontottam és csalódtam magamban. De mások is mondják, hogy ez nagyon rossz eredmény.
2018. jún. 24. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Ha mindig jo voltal belole es erdekelt, de ezt most elrontottad, akkor magadhoz es a regebbi teljesitmenyedhez merve rossz. Ha harmas voltal mindig, nem erdekelt, de bemagoltad, es emelteztel, akkor jo. De ha a pontok szempontjabol jo es eleg, akkor szerintem mindegy.
2018. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amióta tanulom mindig 2-3-as voltam. Ezt nagyon nehéz volt elérni. A pontom szerintem meglesz, van mellé másik emeltem is, de azért zavar kicsit.
2018. jún. 24. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem gaz
2018. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, abszolút értékben rossz.

De ha eléred vele a célod, akkor számodra jó.

2018. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!