Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvágják az érretségimet, ha...

Elvágják az érretségimet, ha nem épp szépen irtam (mivel nagyon sokat irtam és picit siettem) és kicsiben irtam, de lényegében olvashatoan?

Figyelt kérdés
Most zajlanak az érretségik Romániában és magyar szekcion vagyok, igy magyarul irhattam mindent kivéve a román nyelvet és irodalmat, töri érettségi volt ma, és meglepetésemre nagyon sokat tudtam, legalább egy 8-as 9-est kell kapjak rá, mert eddig ahogy átbeszéltuk a tanárunkkal, mindent helyesen irtam, de 3 ora kevés volt, ahhoz, hogy gyöngybetukkel irjak, igy egy kicsit béna betukkel (a siettség miatt, de olvashato) és kicsibe is irtam, de nem olyan kicsibe, hogy aztán nagyito kell hozzá... összesen 7 a4-es oldalt irtam. Megkérdeztem a felvigyázot, hogy az irás olvashato-e és azt modnta nincs semmi baj vele, viszont a töri tanárom tudja, hogy általában csunyán irok, és azt mondta, nehogy elvágjanak, bár mondtam neki, h a felvigyázonak nem volt kifogása az irásom ellen, de ő azt mondta, h az a bökkenő, hogy nem ő (a felvigyázo) javitja, és most bennem van a félelem, hogy meg a szorongás, hogy lehet, hogy elvágnak, bár szerintem olvashato az irás, csak nehogy a javitotanár megelégelje a nagy mennyiségű nem épp nagy irást. Ezért kérdezem: elvághatnak miatta? Ha kell kuldok képet is az irásomrol, hogy kb igy meg igy irtam az érettségin.
2018. jún. 27. 17:17
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Nem lesz para. Ha olvasható akkor elolvassák. Hidd el, a tanárok még a hieroglifát is kiolvassák ha kell, az nagyon ritka hogy egy írás kifogjon rajtuk.
2018. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a helyesírásért aggódnék, nem a külalakért...
2018. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!