Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le az agyamat...

Hogyan állítsam le az agyamat az idegeskedésről?

Figyelt kérdés
1 hét múlva vizsgázom és nagyon lassan haladok a tételekkel. 30 van meg a 80-ból. Eléggé magolós az anyag és nincs benne összefüggés, vagy csak kevés, állandóan idegeskedek, hogy úgyse fog eszembe jutni és emiatt még lassabban haladok.. Mit tehetnék?
2018. jún. 29. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a meditáció és a testmozgás vált be. Úszás, futás, foci, falmászás, bármi, amiben jól elfáradsz.
2018. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is nyugi én 80 tételt egyszer végszükség és lustaság miatt 4 nap alatt tanultam meg 1 heted van rá és ahogy írtad még 50 tétel van hátra minden nap megnézel 10 tételt és sima ügy (jó persze biztos nehezek) de én ilyenkor inkább egy vázlatot tanulok meg a tételről ami rövid és megpróbálom vizsgán az alapján elmondani. A másik meg higgy magadban biztos vagyok benne hogy voltál már vizsga szituációkban gondolj arra hogy ott is ment általában egy tömör anyag esetén a vizsgaszituáció meg maga az a megakarom csinálni akaraterő kifogja belőled hozni azt h a tételt tudni fogod. Próbálj szabadban tanulni és tarts a tételek között egy két szünetet vagy levezetésnek lehet hülyeség de én pl van amikor kifutottam magamból vagy már nem tudtam mit kezdeni magammal otthagytam és elmentem pár kört sétálni és amikor visszajöttem sokkal nagyobb életkedvvel ültem oda. Sok sikert a vizsgához :)
2018. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!