Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elutasítottak rendvédelmi...

Kopaszkacsa kérdése:

Elutasítottak rendvédelmi szervnél orvosi alkalmasságin másodfokon magas vérnyomás és rossz EKG miatt. Mit tudok tenni? Van fellebezési lehetőségem? Vagy bármi a döntés ellen?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a az egyik rendészeti szakgimnáziumba,2 éves OKJ-s képzésre. Elmentem a fizikaira ahol megfelelt minősítést kaptam. Elmentem az pszichológiai vizsgálatra, ahol szintén megfelelőre minősítettek. Viszont az orvosin elbuktam. Hogy miért? A megyein abba tudtak belekötni, hogy volt egy törésem és nem rendelkeztem a sérült végtagom felgyógyult állapotáról papírral. Ezért első fokon elutasítottak. Persze közölték, hogy lebezzek fel és Pesten majd eldöntik. Így is tettem. Fellebbeztem felmentem Pestre egy független orvoshoz. Nos a kezébe vette a leleteimet és nevetett egyet majd azt mondta hogy ez egy gyógyult törés nem érti mit keresek itt. Majd megvizsgált. A vérnyomásom 160/120 körüli értéket mutatott, illetve az EKG vizsgálatom sem lett valami túl fényes. Emiatt alkalmatlan vagyok. Ha jól tudom másodfok ellen nincs fellebbezési lehetőség. Kihez tudok fordulni a problémával? Az a bosszantó, hogy minden mást teljesítettem sikeresen. Ha leadnám jövőre is a jelentkezést kétlem hogy alacsonyabb lenne bármelyik értékem is, izgulós típus vagyok, főleg hogy egyedül voltam Pesten, (reggel 8-ra volt időpont na most oldja meg ezt az aki vidéki és messzebb lakik a fővárostól. ) Mit javasoltok? Egyenlőbánásmód hatóság egy próbát megér? Vagy jobb belenyugodni, hogy hiába a sok sikeres teszt, mondjak le róla?!

#rendvédelem #orvosimásodfok
2018. júl. 7. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az egészségem miatt aggódnék, és nem az Egyenlő Bánásmód Hatóságot zaklatnám ezzel. Milyen terved van az egészségi állapotod javítására?
2018. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kardiológiai vizsgálat, szükség esetén vérnyomás beállítása. Nos én nem az egészségem miatt aggódok jelen pillanatban a legjobban. Ha maradok a mostani munkahelyemnél a stressz szintem megnövekszik. Azt pedig nem engedhetem meg magambak hogy felmondjak amíg más után nézek. Tehát ezért szeretném, hogy felvegyenek mindenképpen.
2018. júl. 7. 10:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni, ha azt akarod, hogy a következő alkalommal felvegyenek, akkor tenned kell valamit, hogy jobb legyen az EKG-d és a vérnyomásod. Szerintem keress egy jó orvost, hogy mik a lehetőségek, vitamin is segíthet.
2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek meg nemis. Én nem jövőre szeretnék bekerülni és megint végigmenni ezen az egészen hanem idén. Igazságtalannak tartom ezt az egészet. Nemhinném hogy mindezek után bárki nyugodtan végigülte volna kint a fővárosban azt a pár órát amíg behívják..

Persze értem, hogy fő az egészség tényleg.. De akkor is..

2018. júl. 7. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Mindig ennyi szokott lenni a

vérnyomásod ?

2018. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok,Pesten 160/120-at mértek. De általában 140 körül szokott mozogni. Ami eléggé magas. Semmi más gondom nincs. Ez a bosszantó..
2018. júl. 9. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy máshova felvennének még idén? Csak ez a téma érdekel?
2018. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem is van olyan h 150-t mérek, amikor a doki méri akkor meg 120-30....Na bumm... 40-50 es pulzus.

Doki azt mondta h edzett vagyok, ha csinálok valamit feljebb megy. Nem okoz problémát akkor nincs probléma Xd.


Javaslom az agykontroll nevű könyvet, segít mindenbe...

2018. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vagy inkább ezt:

[link]

2018. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lebbezzek fel! Ez ügyvédként fáj. Szerintem ilyen helyesírással ne legyél rendőr
2023. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!