Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programtervező informatikust...

Programtervező informatikust el tudnám végezni?

Figyelt kérdés

Matekból nem vagyok jó,informatikából viszont igen.Ha tanulom rendesen a matekot,jövőre jelentkezhetek?

És ha sikerül,feltétlenül kell 8gb ramos laptop?


2018. júl. 10. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, azt nem írtad, hogy csak lustaság miatt vagy rossz belőle, vagy egyébként is nehezebben tanulod? Utóbbi esetben lehet hogy sokat szenvednél vele egyetemen.

A 8gb ram szerintem szükséges, ha nagyon muszáj el lehet boldogulni 4gb-al is, de elképzelhető, hogy lassú lesz.

2018. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel szinte csak matek kell oda ezért igen, tanuld meg rendesen a matekot...
2018. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy jó vagy infóból? Ügyesen csinálod a ppt bemutatókat?
2018. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
HyGuys azért nem kell lenézőnek lenni.
2018. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Informatikából emelt érettségire készülök kilencedik óta.

Köszönöm.Akkor nekiállok rendesen a mateknak.

2018. júl. 10. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Az az emelt érettségi egy vicc. Programozás része ami talán ad egy kis képet arról, hogy milyen készségek szükségesek ehhez a szakterülethez. De az csak 45 pont. A többi meg irodai programok használata, aminek igazából semmi köze az informatika egyetem követelményeihez.


Matek középsuliban inkább irányadó, infó csak arra jó hogy sokan az exceltől informatikusnak érezzék magukat, aztán első éven kibukjanak.

2018. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Persze, HyGuys. Erre a szakra csak az menjen, akinek minden tudása megvan a szakmához, az egyetem csak arra jó, hogy évekig melengesse ott a seggét, amíg a már meglévő tudásáról papírt nem kap.

És orvosira se jelentkezzen ám senki, aki első héten nem tud végigvinni egy szívműtétet, mert nincs meg a tudása és úgyis kibukik.

Na. Komolyra fordítva a szót. Ezeket az iskola nevű intézményeket arra találták ki, hogy megfelelő tudással lássák el tanulóikat a vágyott szakma végzéshez. Ha mindenki eleve úgy születne, hogy keni-vágja a jövőbeni szakmáját, nem lenne rájuk szükség.

Én anno még emeltet sem csináltam, csak két jó közepet, mégis jó eredményekkel végeztem el a szakot és azóta már a szakmámban dolgozom.

Ha már az orvosit hoztam fel másik példának, a nővérem vagy tíz éve még elájult az első bonctermi gyakorlatán. Most patológián dolgozik, később pedig patológus lesz.

Nem értem miért jó mások kedvét elvenni valamitől, amit csinálni szeretnének. Ha odateszi magát, akkor meglesz.

Hajrá kérdező, nem kell a negatív kommentekre hallgatni.

2018. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy a mellény komám, attól hogy írtál egy szimpla érettségit, nem lettél senki, ne gondold, hogy tudsz középiskolai szinten programozni attól már valaki vagy.
2018. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én? Azért azt megértetted a válaszomból, hogy miután megírtam az érettségit, elvégeztem a programtervező informatikus szakot és azóta ebben a szakmában dolgozom, igaz? Mert már három éve jól megélek belőle, tehát gyanítom van némi fogalmam a programozásról, és nem csak középiskolai szinten.
2018. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha HyGuysnak szólt, akkor elnézést.
2018. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!