Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Felvi jelentkezés törlése?

SOS! Felvi jelentkezés törlése?

Figyelt kérdés
Esetleg lehetséges lenne beadni olyan kérvényt, hogy töröljenek egy, jelentkezési helyet? Vagy teljesen megoldhatatlan? Egy helyre vennének fel, de most derült ki, hogy nem tudnám finanszírozni az ott létet. Pótfelvételin szeretnék jelentkezni olyna helyre, ahol tudnék lakni is. Tényleg nem lehet megoldani?
2018. júl. 14. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy akár az egész jelentkezést?
2018. júl. 14. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy lehet-e, de akkor sincs gond, ha nem; egyszerűen nem mész el beiratkozni, így nem is leszel azon az egyetemen hallgató. Ettől függetlenül jelentkezhetsz más egyetemre vagy szakra a pótfelvételin, a kettő nem zárja ki egymást.
2018. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, nem jelentkezhetek pótfelvételin, ha felvettek valahova.
2018. júl. 14. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lehet.
2018. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

2es, ha sima eljárásban felveszik, nem jelentkezhet máshová pótfelvételin.


Kérdező, én úgy tudom már nem lehet ezzel variálni, de hívd fel a felviseket hétfőn.

2018. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam nekik emailt is.
2018. júl. 14. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
minek írtál emailt?? jul. 11-ig lehetett variálni, röpke bő fél éve közölték ezt a határidőt.
2018. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te egy hülye vagy kérdező, már bocsánat.
2018. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!