Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha megbukok pótvizsgán?

Mi lesz, ha megbukok pótvizsgán?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, sikerült is jól minden, de matekból nem engedett, ki is jelentette hogy azért, mert sokat hiányoztam. Októberben lesz matek, de előtte pótvizsga augusztusban. Mi van akkor ha ott megbukok? Újra gondolom nem kell járni, mert minden másból van érettségim

2018. júl. 14. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a matek érettségid buktad, vagy az év végi jegyed? Ha az év végi, akkor dehogynem kell újra járnod az évet. Ha megbuksz bármiből pótvizsgán akk évismétlés.
2018. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiből már van érettségid, arra nem kell bejárnod, szerintem a többi alól is a gyakorlatban felmentenek, mert senkinek nem hiányzik, hogy ott ülj. De inkább menj át a javító vizsgán.
2018. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az év végi jegy bukó, mert nem engedett el érettségizni sok hiányzás miatt. De minden másból érettségiztem és sikerült is. Tehát ha megbuknék, csak matekra kéne bejárnom?
2018. júl. 14. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az érettségi tárgyakon kívül a többire is, a gyakorlatban nem hiszem, hogy ezt betartják. De ne ezen gondolkozz, hanem a matekot tanuld, még van másfél hónapod! Egyszer úgyis le kell tenni!
2018. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be kell járni, mert az iskolának a teljes évről kell év végi bizonyítványt kiállítania, és ha nem jártál tesiórára, akkor hogy csináljanak osztályzatot? Amiből megvan az érettségi, abból nem kell.
2018. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy megoldják azt a problémát, hogy hogy csináljanak osztályzatot ...
2018. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván törvényesen.
2018. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!