Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Almádi DLSB oda járó diákok...

Almádi DLSB oda járó diákok véleménye az iskoláról, közösségről?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét szeretném kikérni akik oda jártak/nak!

Szóval, majd 8. után szeretnék felvételizni Almádiba a kéttannyelvűbe, viszont a tesóm már megint próbálja meghiúsítani a terveimet, mivel olyanokat mond nekem, hogy ismer olyanokat akik oda jártak és ők az alábbiakat állítják:

•nagyon magasak az elvárások, viszont rosszak a tanárok

•sokan drogoznak

•rossz a közösség

•nehéz bejutni


Azt szeretném tudni, hogy mindezek igazak-e, valamint oda járó diák/diákoktól egy részletesebb leírást az iskoláról, közösségről.

A közösség, számomra az egyik legfontosabb nézőpont, mivel a rossz közösség miatt szeretnék iskolát váltani.

Minden választ köszönök!



2018. júl. 18. 02:58
 1/6 A kérdező kommentje:

+ jelenleg Padányiba járok, kisgimnáziumba.

Jó tanuló vagyok, angolból tantárgyi dícséretem is volt idén.

Unána néztem, és a dlsb-ről nagyon megoszlóak a vélemények.

2018. júl. 18. 03:26
 2/6 anonim válasza:

Drogozni mar mindenhol drogoznak,szal ezt engedd el. A dlsbbol nem is sokan..

A kozosseg eleg osszetarto foleg koleszbe,megeri mar amiatt is jelentkezni.

A tanarok eleg vegyesek,bar szerintem meg igy is eleg jo a szinvonal. Bejutni annyira nem nehez,irsz egy 77-80pontos felvetelit meg viszel 20-25pontot es siman bent is vagy.

Az elvarasok meg minden ilyen helyen magasak.

Szerintem jelentkezz ide,ha a kozosseg a legfontosabb.

2018. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Padányiból, viszont a kis gimnázium miatt, lehet egyáltalán másik iskolába felvételit írni?
2018. júl. 18. 09:52
 4/6 anonim válasza:
Attol fugg hanyadikos vagy🤷‍♂️
2018. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerult kideritenem, hogy lehet.
2018. júl. 18. 23:18
 6/6 A kérdező kommentje:

+

Aki irta azt a "meg hany kerdest teszel fel ezzel kapcsolatban" temaju kommentet, ki kerem magamnak, hogy azt a kerdest NEM en irtam.

2018. júl. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!