Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti várjátok a ponthatárok...

Ti várjátok a ponthatárok kihirdetését, vagy már tudjatok hogy mi lesz a sorsotok? Fel fognak venni titeket az egyetemre?

Figyelt kérdés

Szinte az összes ismerősöm már tudja érettségi óta,hogy mi lesz vele szeptembertől. Van aki 20 ponttal határ alatt van,szóval szinte biztos,hogy nem veszik fel,van aki pedig 20 ponttal felett és szinte biztos,hogy felveszik. Nekik a ponthatárok kihirdetése lényegében semmi extra,beigazolódik amire vártak.

Én itt ülök idegroncsként,a tavalyi ponthatáron vagyok,az elmúlt néhány évben mindenemet arra tettem fel,hogy ez az egyetem sikerüljön,de lényegében kisiskolás korom óta ezért dolgozom. A másik 3 megjelölt szak bármelyikére teljesen biztos,hogy felvennének(20-60 ponttal vagyok ponthatár felett),viszont egyiken sem szeretnék továbbtanulni.


Van köztetek olyan,aki tavalyi ponthatáron van,és nagyon fontos neki az "álomszak"? Ti is nagyon várjátok 25-ét? Hogy vagytok lelkileg?

Vagy ti is biztosan tudjátok,hogy alatta lesztek vagy felette?


2018. júl. 20. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

50 ponttal több van mint amennyi tavaly volt a ponthatár, ugyhogy nagyon remélem, hogy felvesznek.

Izgulok nagyon :)

2018. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "Sorstárs " Én is hasonló hajóban evezek 432 ponttal az állatorvosira tavaly 431 volt ! Nekem is a második hely a gyógyszerészeti bőven meg van ! Kitartást és sok sikert mindenkinek !!!
2018. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Körülbelül én is így vagyok mint ahogy te, a ponthatár körül, művészeti szakra jelentkeztem tavaly 290 volt a ponthatár és az én pontszámom 296. Még soha nem ment ettől feljebb de nyilván van izgalom mindenképpen.
2018. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodok én is mindenbe olyan vagyok már lassan mint egy statisztikus pl:az emelt kémia 1,3 %-al jobb lett mint tavaly de 164-el kevesebben vizsgáztak Mindenkinek kitartást ,kitartást és főleg sikert
2018. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok mindenkinek,akinek több pontja lett,és nagyon szurkolok,hogy mindenkinek sikerüljön,aki ponthatáron van! :)

Én is statisztikus lettem,azóta sajnos egyre rosszabbak az esélyeim. Nem gondoltam,hogy ilyen jól sikerültek az érettségik országos szinten :(

2018. júl. 23. 15:06
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

JÓ Barát !Ne adjuk fel !! Hátha a statisztika félre visz bennünket tartsál ki még lassan két nap és minden kiderül

azt kívánom hogy sikerüljön az álmod !!!!!!!

2018. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es, orvosira nem adtad be?
2018. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam be tudom,hogy oda nagyobb esélyem lenne de nem szeretnék orvos lenni, lelkileg nem bírnám!!!
2018. júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

27 ponttal van több, mint tavaly. Vidékfejlesztési agrármérnök szakra jelentkeztem.

Izgulok azért.😃

2018. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
30ponttal több van, mint a tavalyi ponthatár, de nagyon félek.:(
2018. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!