Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti várjátok a ponthatárok...

Ti várjátok a ponthatárok kihirdetését, vagy már tudjatok hogy mi lesz a sorsotok? Fel fognak venni titeket az egyetemre?

Figyelt kérdés

Szinte az összes ismerősöm már tudja érettségi óta,hogy mi lesz vele szeptembertől. Van aki 20 ponttal határ alatt van,szóval szinte biztos,hogy nem veszik fel,van aki pedig 20 ponttal felett és szinte biztos,hogy felveszik. Nekik a ponthatárok kihirdetése lényegében semmi extra,beigazolódik amire vártak.

Én itt ülök idegroncsként,a tavalyi ponthatáron vagyok,az elmúlt néhány évben mindenemet arra tettem fel,hogy ez az egyetem sikerüljön,de lényegében kisiskolás korom óta ezért dolgozom. A másik 3 megjelölt szak bármelyikére teljesen biztos,hogy felvennének(20-60 ponttal vagyok ponthatár felett),viszont egyiken sem szeretnék továbbtanulni.


Van köztetek olyan,aki tavalyi ponthatáron van,és nagyon fontos neki az "álomszak"? Ti is nagyon várjátok 25-ét? Hogy vagytok lelkileg?

Vagy ti is biztosan tudjátok,hogy alatta lesztek vagy felette?


2018. júl. 20. 14:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Mi lett veletek? :) Remélem mindenkinek sikerült,amit szeretett volna. Én csodaszépen elbuktam az egyetemet,nem sikerült :(
2018. júl. 25. 22:34
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező! Sajnálom :(

Egyik helyre sem sikerült? :( hova adtad be?

Remélem jövőre azért még megpróbálod! Ne add fel! :)


Meglett az első helyre. :)

2018. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, végül felvettek orvosira.


Ne bánkódj sokat, fel a fejjel, jövőre megpróbálod újra, 1 év még nem a világ vége! Kitartás! :)

2018. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#19-es vagyok.


Ne szomorkodj, csak előre!😊


Nálam nem változott a pont, és felvettek vidékfejlesztési agrármérnöki szakra!

Mindenkinek gratulálok, akinek sikerült!

2018. júl. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!