Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki írt már szakdolgozatot!...

Aki írt már szakdolgozatot! Nálatok ez hogy működött?

Figyelt kérdés

Általában szorgalmi időszakban ír az ember szakdolgozatot vagy akár nyáron is? Én sok olyat ismerek akik otthagyták az utolsó hónapokra, vagy ha nem is az utolsókra de nyáron nem foglalkoztak vele, csak szorgalmi időszakban.

Én viszont most nyáron már elkezdtem és szeretnék is vele foglalkozni amennyit lehet mert már vannak ötleteim.


Közben van néhány gondolatom, hogy konkrétan milyen részekre osztanám a szakdolgozatot, már elkezdtem írni a bevezetést és van 7 oldalam ami már egy viszonylag kidolgozott rész. A témavezetőmmel megbeszéltük mit csináljak kezdetben, azt meg is csináltam, amit kellett e-mailben elküldtem neki. Arra még nem válaszolt, egy hete nagyjából így nem szeretném, ha nem muszáj, új üzenetekkel bombázni. De közben ismét lenne pár kérdésem. Szerintetek kezdjem írni ahogy jónak látom, anélkül hogy jóváhagyná az elgondolásaimat, hogy mi alapján írnám, vagy mégis beszéljem meg vele? Ha elkezdem írni lehet azt mondja nem jó az elgondolás de ha meg várok hogy írjon akkor lehet 2 hét múlva válaszol.


Nálatok ez hogy ment? Van itt olyan aki nyáron írt szakdolgozatot? Milyen gyakran írtatok témavezetőnek?

Én persze megértem hogy nyár van, ilyenkor neki sem az egyetem az első de érdekel volt-e itt valaki hasonló helyzetben. Ne értsétek félre, nem egész nap a szakdolgozatom írom, közben ugyanúgy megvannak a nyári programjaim de szeretnék nekiindulni.



2018. júl. 21. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
pszichológia BA-t végeztem. Elfogadták ugyanazt
2018. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!