Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldi hallgatóknak milyen...

Külföldi hallgatóknak milyen dokumentumokat kell majd feltölteniük kollégium igényléséhez?

Figyelt kérdés
Szlovákiai vagyok és a dokumentumokat szlovák nyelven tudom beszerezni ha netán felvesznek (ELTE). A lakhelyem az adataimból kiderül vagy kell valamilyen dokumentum arra is? Esetleg le kell majd fordíttatni magyar nyelvre? Ha valaki már túlesett egy ilyenen az legyen szíves írjon privátban!:)

2018. júl. 22. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Corvinuson eleve alanyi jogon kapsz kolit, szóval tuti kapsz. De persze minden papírt be kell nyújtani az eredetit és általad írt fordítás is kell

Szerintem az ELTÉN sincs másként, fordítás tuti kell de elég ha te leírod h mi a lényeg

2018. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2018. júl. 23. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!