Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a BME-VIK gólyatábora?...

Milyen a BME-VIK gólyatábora? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöknek megyek, úgy általában az egyetemi gólyatáborokról nem hallottam jót.

2018. júl. 23. 16:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elvileg 4-6 ember van egy szobában, a lányokat meg szétosztják, mert pazarlás, ha egy helyrecsoportosulnak. Én lány vagyok és megyek GT-be, de őszintén, előre tudom, hogy nem lesz ott semmiféle szex. Nem mintha vonzana, hogy az első "bemutatkozásom" alkalmával már lotyó legyek. Egyrészt heringparty van a szobákban, másrészt még wc-re is engedéllyel mehetsz csak ki (múltkor ez volt elvileg), szóval ne reménykedjen senki, hogy el tud bújni huncutkodni. :D Nem is ez a lényege.
2018. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

20:23


Én speciel nem is tudnám elképzelni olyannal, aki ilyen képes erre :D

De lehet maradi vagyok.

2018. júl. 30. 20:27
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
Csak pénzkidobás.
2018. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12: lehet :P


Nem amúgy, a gólyatábor szerintem nem erre való. Legfeljebb összemelegedni valakivel, aztán ha hazaértetek, mehettek szobára, de ne ott más szájában meg stresszelve attól, hogy benyitnak meg így egy fertő az egész.


Jó lesz szex nélkül is, csak úgy kell hozzáállni.:D Amúgy valakinek valami sejtése arról, hogy mi lesz a gólyatéma? Mármint milyen téma szerint kell beöltözni meg ilyesmi. Az gólyaportálon csak valami ősemberes hátteret látok, nem tudom, hogy van-e összefüggés.

2018. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14# Az az ősemberes dolog a nagy mamut előtt inkább azt mutatja milyen nagy kihívások előtt állunk :D


[link]

2018. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: ja, ezért bizonytalanodtam el én is... Ugyanakkor tavaly is valami ókori cucc volt, szóval kinézem belőlük.
2018. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hmm, mennyi megfelelő infó. És a magázásról ne feledkezzenek el; Kb 3. napra már teljesen más érzés lesz a kedves leendő kollégáknak és kollegináknak
2018. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A srácok inkább a billentyűt b@ szt@ tják, nem a csajokat fogják.

Pia nincs, szex nincs, mi élvezet lehetne benne?

2018. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha valaki olvassa még ezt a kérdést, akkor frissebb véleményem 2019-ből, hogy katasztrófa. :D

Lány vagyok, de mintha egy drága óvodába mennél, ahol széjjel vagy szopatva. Meghatározott időben lehet menni mosdóba, ahol sor van, hajtanak, hogy siess.


Egyedül SEHOVA nem mehetsz az első 3 nap során, a fürdésre-fogmosásra-arcmosásra stb. perceid vannak, és rosszabb esetben a fél táboron átvezényelnek titeket egy szál törölközőben (mehetnél ruhában, csak nincs időd öltözgetni, ezért mindenki törölközőzik). Ha a tábor ideje alatt menstruálsz, őszintén sajnállak, mert egyrészt nincs elég idő cserélgetni a dolgokat, másrészt mikor megérkeztek sok órányi "játszatás" van egy mező közepén, mosdót hirből sem látsz.


Az első három nap szopatnak, lenéznek, felesleges és élvezhetetlen programokkal untatnak, a harmadik nap végén van a "leleplezés", amikor jól meglepnek azzal, hogy nem magázzuk egymást az egyetemen stb. Aztán buli. Már akinek van kedve hozzá.

Én elég extrovertált vagyok és szeretem a bulis dolgokat, nem félek a sártól stb., de nagyon sajnáltam, hogy míg másoknak jó élmény volt a gólyatábor, én 25 ezret fizettem azért, hogy szívassanak.

2021. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!