Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a matek és az...

Mennyire nehéz a matek és az infó ELTE gazdálkodás és menedzsmenten?

Figyelt kérdés
Az infó miből áll, van például programozás?

2018. júl. 25. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
:D Idén először indul a képzés.
2018. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elte nem egy gazdasági egyetem, ezért valószínüleg nem kell tőle tartanod. Az infos tárgyban biztos lesz programozás de gazd menedzserkent nem fognak ezzel szopatni valoszinuleg c# objektum orientalt lesz amit ha soha sem programoztal is meg tudod tanulni.

Matek meg Analízis statisztika valszámítás ezek jöhetnek elő gazdasági pályán, ha középiskolában jó voltál ezekből egyetemen egy kis rátanulással semmi problémád nem lesz.

2018. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem lesz programozás gazdmen szakon...

Én a BME-GTK-n voltam gazdmenes, ott is volt egy infos tárgy (informatika alapjai).

Ilyen full retardált kérdések voltak a ZH-ban, hogy pl: Melyik felhő alapú tárhely az alábbiak közül: a) Windows 8 b) Google Drive c) Microsoft Excel

Szóval ne izgulj emiatt..gondolom hasonló lesz, hiszen az ELTE-GTI-n az oktatók 95%-a a BME-ről ment át.

2018. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!