Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE ÁJK orientációs napok...

ELTE ÁJK orientációs napok milyenek?

Figyelt kérdés
Ugye valami zseniális okból nem lesz nálunk gólyatábor, csak orientációs napok az egyetem épületében. A programok alapján ez pont olyan "érdekesnek" tűnik, mint ahogyan a neve hangzik. Érdemes egyáltalán elmenni?

2018. júl. 26. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mivel én is oda megyek. Egyébként annyit láttam, hogy nem csak ilyen "érdekes" programok vannak, hanem valami játékok is a belvárosban és környékén, hátha az jobb..
2018. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is sokkal több tényleges információt tudsz meg az egyetemről és a rád váró dolgokról mint egy sima gólyatáborban tudnál meg. Szerintem mindenképp érdemes elmenni rá mert nagyon jó közösség építő hatása van, plusz tényleg jók a belvárosi játékok. Este fakultatív beülés van a csoport társakkal és a diákmentorokkal ami szinten jó szerintem. Én tavaly voltam rajta és nagyon informatív+ hasznos volt. Ha bármi más kérdésetek volna kérdezzetek itt vagy üzenetben. Gratulálok a felvételhez :)
2018. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozom a második hozzászólóhoz, szerintem is érdemes elmenni. Én három éve voltam gólya, amikor az orientációs napok bejöttek a gólyatábor helyett. Minden napnak külön tematikája van. Megismerheted a csoporttársaidat, a szakot, érdekes előadások vannak, a mentorok segítenek, este beülős iszogatós program szokott lenni. Napközben vannak játékos feladatok is amikkel nyerni lehet. Van egy nap amin az egyetemi szervezeteket lehet megismerni, itt is lehet játszani és ajándékokat nyerni, szóval én ajánlani tudom, hogy gyertek el, még ha tényleg nem is olyan mint egy gólyatábor. Ja, és grat a felvételihez.
2018. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!
2018. júl. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!