Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy 24 gyerekből...

Hogy lehet, hogy 24 gyerekből csak 3 ment ma suliba? Annyira felidegesítettem magam fiammal együtt 4en voltak bent. Mi tanultunk vele tegnap is, biztattuk hogy vannak ilyen napok hétvégén is menni kell suliba. Erre most szinte mindenki otthon maradt.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 09:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

24-ből 4-en? :D

Én ezt nem venném komolyan, főleg nem idegeskednék. Év vége van lassan, olyan jó az idő is. Akinek maradt még szülői igazolása kihasználta, ennyi :)

2018. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Így lehet! Ezen miért idegeskedsz?
2018. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
4-en bent lenni rohadt nagy buli! Ne idegeskedj ezen.
2018. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mi lemondtunk emiatt egy kirándulást, a fiam sírt 2 nap is ne kelljen menni suliba szombaton. Erre meg szinte senki sem ment. Mikor megkérdeztem pár szülőt akkor mindenki mondta hogy persze jön a gyerek szombaton.
2018. ápr. 21. 09:44
 5/34 anonim ***** válasza:
65%
mi itt a problema pontosan?
2018. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Meet ha előre tudod ezt, akkor a te gyerekeknek se kellett volna menni?

Én eddig azt hittem az zavar, hogy a többi gyereket nem "fogják", erre kiderül hogy te se küldted volna iskolába ha előre tudod :)))

Mellesleg 4-en bent lenni tényleg királyság lehet! :)

2018. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
88%

Ezen feleslegesen idegeskedsz,sajna ez van...

Mint írták egy évbe 3 napot igazolhat a szülő,ha nem volt felhasználva,tökéletes az ilyen szombati napra így év végén.

Nekünk kiadták szünetnek a szombati napokat az iskolába és az óvodába is , tavaly is így volt.

2018. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
79%

Na és..? Most kérdőre akarod vonni azokat, akik ilyen jó időben nem cipelték be a gyerekeket az iskolába rohadni? Ilyenkor ráadásul személyes tapasztalat alapján és több ismerős tapasztalatai alapján is semmi érdemlegeset nem csinálnak, játszanak vagy beszélgetnek, rövidített órák vannak stb. Magyarul kb a semmiért mennek be, csak ez épp elég arra, hogy ugyanúgy kelniük kell és és el van tolva a napjuk.

Én soha nem viszem be szombaton a gyereket, a hétvége az hétvége! Leigazolom neki v kiiratom orvosnál, ennyi. Ne hőbörögj ezen, minden szülőnek joga van eldönteni, h beviszi-e a gyereket vagy sem.

Én biztos nem hagytam volna, hogy szegény 2 napig sírjon emiatt és még a kirándulást elmondjam, csak h bevihessem.. Aminek látod mennyi értelme volt.

2018. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
A te hülyeséged. Minek kéne beküldeni a gyereket? Főleg hogy volt egy program is amit nagyon várt. Vannak olyan napok, hogy a felnőtteknek hétvégén is dolgozni kell, de ez a gyerekekre nem kéne, hogy vonatkozzon. Így is túl vannak terhelve a suliban. Nem kellett volna beküldened.
2018. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%

Ma munkanap van, ám a munkáltató megengedheti, hogy nem fizetett pihenőnapként otthon maradhasson a dolgozó.

.

Ha te dolgozni lennél kénytelen, felháborodál-e azon, hogy gyereked felvigyázását neked kéne meoldanod?

.

Két dologért nem szabad idegeskedni:

- az egyik, amin lehet változtatni, változtass,

- a másik, amin nem, ebbe meg nyugodj bele.

2018. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!