Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem vesznek fel az egyetem...

Ha nem vesznek fel az egyetem koleszába, milyen lehetőségeim lesznek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

- albérlet

- bejárás

2018. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy más (magán)

koli

2018. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 az utóbbi nehéz lenne 100 km-ről

#2 mennyivel drágábbak a másik koleszok?

2018. júl. 26. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem sokkal olcsóbb, mint egy albérlet, és mázli kell hozzá, hogy akár még most is találj egyet, nemhogy mire kiderülnek a kolijelentkezések. Ha nem vagy biztos benne hogy kapnál kolit kezdj el gyorsan nézelődni.
2018. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

magán koli nem nagyon olcsóbb albérletnél, ráadásul szigorú feltételek.

- bejárás

- albérlet

2018. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Relatív hogy 100km mennyire szopás bejárás szempontjából. Pl komárom-pest 75 perc vonattal. Én pesten belül bkvzok ennyit..


Amúgy marad az albi, vagy koli várólista+bejárás.

2018. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én 80 km-t buszozok az egyetemre minden nap, mert a kolik lepukkantak, albira meg nincs pénzem. amúgy ebben az időszakban nagyon sok helyre keresnek lakótársat, csak vigyázni kell a csalókkal meg a lehúzókkal.
2018. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakásbérlés vagy bejárás, vagy magán, egyházi kollégium keresés, koli várólista stb.


Az albérlet drága, de ha többen összefogtok és béreltek egyet, akkor egész jó áron lehet bérelni, és megmarad a kollégiumi feeling, hogy 3-an lesztek egy szobába...

2018. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kecót. 3, 5 év távlatban kifizetsz annyit albira, mintha hitelt törlesztenél. Ha veszel egy másfél szobásat akkor a másik szobát ki is adhatod, így a törlesztőrészlet nagy részét az albérlőd fizeti helyetted.
2018. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!