Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZTE-TTIK karnak melyik a...

Az SZTE-TTIK karnak melyik a legjobb kolija?

Figyelt kérdés
Tanulás illetve pihenés szempontjából.

2018. júl. 26. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Öthalmi vagy Herman. Csak ezek jó messze vannak. Ha bulizni akarsz, akkor Károlyi.
2018. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A mórárol mi a véleményed ?
2018. júl. 26. 19:45
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, az szakkoli féle, nem vesznek fel mindenkit, de az van a legcsendesebb helyen, de egész Újszeged csendes.
2018. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oda leginkább akkor kiket vesznek fel?
2018. júl. 26. 21:03
 5/20 anonim ***** válasza:
Én Mórás voltam, volt két jó emeltem, messze is laktam, gazdagok se vagyunk, így sok pontom lett felvételinél. Szerintem jó koli, én szerettem, de ha nem bioszos leszel ne válaszd.
2018. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Utolsó,miért csak annak függvényében válasszam,hogy ha bioszos leszek?


(Mérnökinformatikus szakra megyek)

2018. júl. 27. 01:49
 7/20 anonim ***** válasza:
Mivel pont Újszegeden van, a bioszos épület szomszédságában, ellenben a többi épület, köztük az infósok is Szegeden vannak. Én nagyon szerettem sétálni Szegeden, bár igazából a tömegközlekedés is nagyon jó. Na a lényeg, hogy viszont sokaknak problémát okoz, hogy x idő elmegy a ki-be járkálással, ezért célszerűbb az adott épület(ek) szomszédságában kolit keresni. Pl. barátnőm bölcsész szakos létére orvosis koliban van, 10 perc sétára vannak tőle az épületek, és ő ezt nagyon élvezi. :)
2018. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A Herman és a Móra egyébként egymás mellett van, a bioszos épülettől pár percre.

Az öthalmi pedig nagyon kint van a városból, mindentől elég messze.

Bocsi hogy mást nem tudok írni, de idén megyek oda, csak elmentem megnézni hol vannak helyileg.

2018. júl. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Valszeg a morat fogom megjelölni.
2018. júl. 27. 10:05
 10/20 anonim ***** válasza:
Én annak idején (infós voltam én is) féltem újszegedi kolit jelölni, mert messze van, biztos rossz a közlekedés stb. Viszont jelenleg Újszegeden lakom és egyáltalán nem olyan vészes bejutni a szegedi részre, mint hittem. És valóban szép a környék (azaz szép lesz, most éppen újítják fel).
2018. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!