Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZTE-TTIK karnak melyik a...

Az SZTE-TTIK karnak melyik a legjobb kolija?

Figyelt kérdés
Tanulás illetve pihenés szempontjából.

2018. júl. 26. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok Én is hasonló problémával küzdök. A Móra a legszimpatikusabb, viszont ahogy olvastam oda a legnehezebb bekerülni, mivel ott "kell" egy emelt (vagyis előnyt jelent), vagy ez mindenhol így van? Nem nagyon értem, hogy megy az egész. Még egy kérdés: A jelentkezést több helyre is be lehet adni? Azért, hogy biztos valahova felvegyenek? Ilyenkor ha több helyre is azt mondják ok, akkor mi van? Vagy hogy van ez? Aki tud vmit, segítsen. Köszi előre is!
2018. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen, több helyre is lehet jelentkezni, és érdemes is. Engem felvettek a Mórába 2 emelttel, viszont 2 másik barátnőmet nem (nekik 1 emeltjük volt). Viszont a pontot sok mindenből számolják, nem csak az érettségi eredményből, hanem a szociális helyzetből (szülők fizetése meg ilyesmik), távolságból, de ez szépen le is van írva több oldalon keresztül. Olyan nincs, hogy több helyre vesznek fel egyszerre, rangsorolás van, csakúgy mint a rendes felvételinél.
2018. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utolsó,a két barátnőd végül akkor hová ment?
2018. júl. 30. 00:10
 14/20 anonim ***** válasza:
Az egyikük albérletbe ment, a másikat végül csak a Károlyiba vették fel, de inkább érdeklődött hol van még hely, és végül a Jancsóba ment.
2018. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! (11-es)
2018. júl. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
En is infóra jenetkezetem, szerintetek melyik lenne a jó koli hozzá?
2019. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én a morat vagy az othalmit ajánlom.
2019. júl. 8. 11:43
 18/20 anonim ***** válasza:
A mórán gondolkodok én is, de az öthalmi nagyon kint van a város szélén
2019. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Viszont még így is fényévekkel jobb mint a többi. (Kivéve a morat)
2019. júl. 8. 18:05
 20/20 anonim ***** válasza:
És te végülis akkor oda jelentkeztél?
2019. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!