Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » PE-kollégium, ilyenkor mi van?

PE-kollégium, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy emailt küldenek neptun kóddal meg minden, de felmentem a Pannon Egyetem oldalára, és azt írja, hogy emailbe küldik a jelentkezési lapot és a jelentkezési határidő AUG. 3. !!!! Még emailt se kaptam, de kevesebb mint 1 hetem van???

[link]



2018. júl. 27. 03:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt is írja, hogy a jelentkezési lap a dokumentumtárból letölthető.

Gondolom, benne van, milyen igazolások kellenek. Azt már most elkezdheted összeszedni. És akkor ha lesz Neptun kód, kb 10 perc alatt utolsó simítások.

Még van egy heted, nyugi.

2018. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazolás? nem kell semmilyen igazolás, csak adatokat megadni + koli ranglistát írni. Neptun se kell, póstán kell feladni.
2018. júl. 27. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem néztem, mit kérnek. Ezek szerint van bőven hely, és nem kell pl. jövedelemigazolás, meg hasonlók (általában szokták kérni).


Akkor meg még egyszerűbb a helyzet. Letöltöttem, kitöltöd, ha jól látom, kell válaszboríték. Hétfőn felhívod őket, vagy még ma írsz a megadott e-mailcímen, hogy kell-e még valami? Ha nem, hétfőn mehet is postára.


Ez már egyetem. Itt sok esetben sokkal önállóbbnak kell lenned, mint középiskolában...

2018. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez oké nem evvel van a baj, csak tegnap tök véletlen rákerestem és kicsit meglepődtem, hogy 1 hét a jelentkezési határidő, de még egy hülye emailt se küldenek. Egyébként ahogy olvastam 90% ban felvételi pontszám alaoján osztják el a férőhelyeket, és minden államilag támogatott emberkének biztosítanak kolit.
2018. júl. 27. 13:13
 5/6 anonim válasza:

Én nemrég kaptam meg az emailt!

Melyik szakra jelentkeztél? :)

2018. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mechatronika
2018. júl. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!