Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE gólyatábor tapasztalatok?

SOTE gólyatábor tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a SOTE-ra fogok járni és érdekelne, gólyatáborban mire számíthatok. :)

2018. júl. 27. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Az én tapasztalatom már három éves és magammal hordom az előadásokra is.
2018. júl. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz :) Este buli, nappal meg mindenféle ismerkedős-csapatépítős programok, amolyan tipikus gólyatáboros dolgok. Nem kényszerítenek semmire, lehet nemet mondani következmények nélkül, de egyébként teljesen vállalható feladatok szoktak lenni, a jó ízlés határain belül.


Én egy elég zárkózott gyerek vagyok, nem voltam nagyon bulizós gólya koromban, de így is nagyon tetszett, ha megint gólya volnék, biztos elmennék. Szerintem már az országos szintű szigorítások előtt is a normális táborok közé tartozott és rengeteg munka van benne az instruktorok részéről, hogy létrejöhessen.

2018. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most kicsit megnyugodtam. :)
2018. júl. 31. 20:35
 4/6 anonim válasza:
63%
Én instruktor leszek a táborban, egyébként másodéves ÁOK hallgató. Nem fogok semmit spoilerezni, de hidd el hogy nagyon jól fogod érezni magad!! Hatalmas buli🙂
2018. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tavaly vettek fel, a második válaszolóhoz hasonlóan én is kicsit zárkózott vagyok, és nagyon jól éreztem magam.


Hihetetlen volt, a világért sem hagynám ki a helyedben. Nagyszerű programok, izgalmas feladatok, és segítőkész instruktorok, akik mindent megtesznek, hogy emlékezetes legyen. :)


Örök élmény!

2018. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhu köszönöm a további válaszokat, már nagyon várom a tábort. A betűket mikor lehet megtudni? :)
2018. aug. 10. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!