Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi egyetem gólyatábor...

Nyíregyházi egyetem gólyatábor? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Nem vagyok nagy piálós, komoly párkapcsolatban vagyok (=kizárt hogy bármilyen testi kapcsolatba keveredjek bárkivel is). Érdemes elmenni vagy csak a piálásról szól az egész? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. júl. 29. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én a gólyatáborban ismertem meg az egyetemi barátaim felét, tehát érdemes elmenni,egyébként sem mindenki szokott hányásban fetrengeni :D
2016. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, könnyebben megtalálod majd a helyed a suliban is,ha úgy mész oda,hogy van pár gólyatáboros ismerősöd :D
2016. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. júl. 29. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is erre az egyetemre járok.

Nem voltam gólyatáborban. Akik voltak azok mesélték hogy az ivás ment állandóan. Voltak feladatok, amikre pontokat kaptak a csapatok és a nyertes csapat a FŐHÉRE nyert ingyenes heti belépőt.

Annyi a baj,hogy a csapatokat nem szakok szerint osztották be, tehát hiába elment valaki, a sulikezdés első napján ugyanúgy nem ismerte a csoporttársait.

Nyugi, nem kötelező sem inni, sem szexelni. Menj3l nyugodtan ha gondolod :)

21L

2016. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. aug. 2. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Melyik szakra fogsz járni? :)

Ha kell segítség bármiben akkor írj nyugodtan!

2016. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én voltam néhány évvel ezelőtt. Éjjel-nappal folyt a pálinka és akik komoly párkapcsolatban éltek, és aszerint is viselkedtek, azok nem voltak olyan népszerűek. (Én is úgy mentem, hogy itthon várt a párom) A feladatok sokszor vetkőzésbe torkollnak, semmi sem kötelező, de értelemszerűen kevesebb pontot ér, ha ruhában végzed el. A csapatom amúgy nagyon rendes volt, senkit se kért számon senki, hogy miért nem dobta le a pólóját például. Ha viszont arra számítasz, hogy milyen sok embert megismersz majd, lehet csalódni fogsz. Túl kicsi a tábor és túl nagy a suli, volt olyan akit azóta se láttam, vagy az évek alatt épp, hogy összefutottunk a folyosón. Az viszont hasznos, hogy legalább a megnyitón, amikor a legelveszettebb az ember, van egy társaság akihez odaülhet (mert az első napon még erősen kijön az, hogy ki volt gólyatáborban) :) Nem mondom, hogy életem legjobb tábora volt, de jól éreztem magam, anélkül, hogy vetkőztem, szexeltem, vagy a hányásomban feküdtem volna :D
2016. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%

Szia. Nyilván túl vagy már rajta, de az előtte állóknak elmondom, hogy miért nem érdemes.

1.Az egyetem annyira családias, hogy ha ismerkedni szeretnél, nyugodtan megteheted ott is.

2.A gólyatábor amit itt szerveznek nem ér meg semmilyen pénzt meg. Csapatépítésre hangsúlyt minimálisan fektetnek.

3.Vannak "kötelező" ivászatok, mint pl. amikor reggel 2-3 óra alvás után beszirénáznak egy hangosítóval a füled mellé, hogy "reggeli kör!"

4.Nem elég, hogy kifizeted a pénzt, vinned kell "vámot". Az én esetemben ez egy fél literes kóla volt (amivel később feltöltötték a bárt és eladták jó drágán neked), cigi és valamilyen pia.

5. A táborra jellemző a megszégyenítés. Nem hiába nem lehet telefonnal fényképezni vagy videót készíteni. Brutális amit ott csinálnak. Emberi jogok megsértésétől (amikor meztelenül mutogatják a táborlakókat, mint valami állatot az állatkertben és úgy is viselkednek veled) még sorolhatnám, hogy meddig. Kaptunk azonosító kártyát, amire rá volt írva, hogy melyik csapatba tartozunk. Ha nem a csapatvezérnek akaratának megfelelően viselkedtél, elvették és visszakaphattad, ha megcsináltál néhány általuk kiválasztott feladatot (ami általában arra ment ki, hogy este megint megszégyenítsenek). Beteg egy világ ez. Remélem beszüntetik.

6. Nekem elég volt az a pár nap, ha visszamehetnék nem venném meg a jegyet. Nem ért annyit. És akikkel ott találkozol azoknak a fele kb az első félévben lemorzsolódik.

Üdv.

2018. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!