Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptun kód felvételi után...

A Neptun kód felvételi után mikor jön? (ELTE-BTK)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ELTE honlapján olvastam, hogy felvételi után pár nap, mire megjön a Neptunhoz a kód. Ti megkaptátok már? BTK.

2018. júl. 27. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még sem...
2018. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell aggódnod, az ELTE nem arról híres, hogy elsieti a dolgokat. Hallgatóként engem is sokszor az utolsó pillanatban tájékoztatnak végre valamiről, azonban a beiratkozás még messze van, úgyhogy egyelőre nem kell izgulnod.
2018. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár én nem ELTE-re jelentkeztem, de nekünk azt írták, hogy a Neptun kódot postán küldik ki a többi papírral együtt. Az meg elvileg jövőhéten jön valamikor, de lehet átcsúszik már az augusztusba is. :/
2018. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly az ELTE kb 2 hét után küldte emailben a neptun kódot
2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
^^^ Nekem is. Ne aggódj kérdező meg fog az jönni emailben, az elte már postán nem küldi ki
2018. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ímélben fog érkezni a Neptun-kódod augusztus 5-ig mindenképpen. De ne aggódj, szinte tuti, hogy a következő hét első egy-két napjában megkapja minden frissen felvett hallgató. :)
2018. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma küldték. :) Nektek megjött?
2018. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ma küldték:)
2018. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is megküldték :)
2018. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!