Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges e ELTE programterve...

Lehetséges e ELTE programtervezőiről átjelentkezni BME mérnökinfóra?

Figyelt kérdés

Az újrafelvételizés nem opcionális, ezért légyszi azt ne írjátok. 21 évesen nem szeretnék még +1 évet kihagyni.


Tudom, hogy KTH-nál kellene érdeklődnöm ez ügyben, de érdekel, hogy lehetséges-e egyáltalán, mielőtt utánakérdezek.



2018. júl. 27. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges de arra keszulj h rengeteg targyad nem lesz elszamolva.
2018. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ^^

Eseteleg arra tudnál még válaszolni, hogy hány félév után lehet ezt megtenni? És még azt esetleg nem tudod, hogy hanyas átlagot kell produkálni hozzá kb. ?

2018. júl. 27. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kredit szam szamit, illetve 2 aktiv felevre tippelek, de ezt pontosan a BME tanulmanyi osztalya tudja csak megmondani.
2018. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Át lehet, de ahhoz nagyon jó tanulónak kell lenned, akkor meg már nem sok értelme van, mivel nem fedi le a két tanterv egymást akkora mértékben, hogy ne csússz. Ha meg nem megy az ELTE, és azért akarsz átmenni, akkor ne hidd, hogy a BME egyszerűbb. Ha azonban azért váltanál, mert a mérnökinformatika jobban érdekel, de túl jó tanuló nem vagy, akkor csak az újrafelvitelizésre van esélyed.
2018. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Én úgy tudom, hogy az egyetem karain belül is nézik az átlagot átjelentkezésnél. De lehet ez más. Köszi még egyszer a választ, legalább vmennyire megnyugtatott, hogy lehetséges. Mindenképp a tanulmányi hivatalnál fogok érdeklődni.

Egyébként erre láttál is már konkrét példát, hogy tényleg átvesznek progterveseket VIK-re vagy csak feltételezgetés? :D

2018. júl. 27. 12:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Jártam már BME-re, tudom, hogy mi a szitu ott. -.- Lehet tényleg az újrafelvételi marad, ha nagyon nem jön majd be az ELTE.

2018. júl. 27. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha tudod, hogy a BME nagyobb szívás, akkor minek akarsz átmenni? Ennyire ne legyél mazochista. :D

Egyébként szerintem is pár félév után tudnál átmenni.

2018. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!