Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE-BTK gólyatáborok...

Az ELTE-BTK gólyatáborok milyenek szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 17:01
 1/5 anonim válasza:
26%
Jó szokott lenni. Tele vetkőzős játékokkal, orálszexel, natúr szexel,nyalással.
2018. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
jaja, meg kényszerítéssel, és a kiütött csajok molesztálásával. Jó bulik. Hírekben is szeretik az ilyet. :D
2018. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Nyilván nem mindenki csak csöndben sakkozni megy oda, de ha vigyázol, szerintem nem lehet baj.


Milyen szak?

2018. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Véletlenül se hallgass a fentiekre.

Én két éve voltam (2016) és semmi ilyesmi nem volt.

Napközben ismerkedős csapatjátékok voltak, egyik nap strandozás. Este bulika volt, de ha nem akartál inni vagy bulizni, senki se kényszerített. Főleg nemierőszakra ne gondolj...

Ez a lightosabb gólyatábor pont a korábbi problémák miatt lett bevezetve. Semmi durva nem történt, amit hallani korábbi időkről vagy más táborokból.


Ha megteheted, nyugodtan menj el. Nagyon élveztem. (Btw, piát akkor lehetett bevinni műanyag üvegbe áttöltve)

2018. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idén megyek és inkább tűnik fesztiválnak mint gólyatábornak, kérdéses hogy hogy fogunk így megismerkedni a szaktársainkkal, de persze reménykedem hogy végül egy kellemes csalódás lesz ez a három nap. A #3 kommentelőnek válaszolva informatikus könyvtáros.
2018. aug. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!