Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van értelme gólyatáborba menni?

Van értelme gólyatáborba menni?

Figyelt kérdés
Nyitott személyiség vagyok, könnyem barátkozom. Szeretek bulizni, de nem folyamatosan, tehát nem szeretnék 6 napon keresztül vedelni, az már nem az én világom. Nagyon rossz anyagi helyzetben vagyunk, így sok lenne az a 25.000 Ft, ugyanakkor a fizetésemből ki tudnàm fizetni. Mennék is, meg nrm is. Tartok attól, hogyha nem megyek el, akkor nagyon nehéz lesz beilleszkedni.

2018. aug. 8. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha a pénz nem akadály és könnyen barátkozol, akkor menj. Ha szeretnéd inkább félretenni a pénzt valami hasznosabbra/fontosabbra, maradj. Én nem megyek amúgy, bár én nem igazán vagyok nyitott, meg a pénz miatt se.
2018. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezd meg a szervezőket, hogy lehet e mondjuk 3 napra menni ilyen köztes megoldásként.
2018. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A beilleszkedés miatt kár elmenned. Én pl olyanokkal lettem jóba, akikkel egy tankörebe kerültem az egyetemen, és együtt voltak óráink meg tanköri. Meg később el is járogattunk ide-oda.

A gólyatáborban más szakosokkal voltam, vagy olyanokkal akik kibuktak. Semmi értelme nem volt. És nálunk nagyon rossz a nemek aránya, úgyhogy buli se nagyon volt. Inkább szívatós feladatok, meg köcsög szabályok. Teljesen felesleges volt.

2018. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam, nem vesztettem semmit, viszont spóroltam sok pénzt.
2018. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha rossz anyagi helyzetben vagytok, könnyítsd meg annyival a szüleid és a saját dolgod, hogy nem mész el ilyen értelmetlen vackokra.
2018. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak duma, én tavaly voltam GT-ben de nem akartam menni. Végül nem bántam meg, de nem ért volna akkora hátrány ha kihagyom...

Amik ott kialakulnak kapcsolatok, azok jellemzően ideig-óráig szoktak tartani. Sokan vannak, akik el se mennek, mert minek az alapon.

Lesz lehetőséged ismerkedni majd meg beilleszkedni, nyugodj meg. Az első héten tedd oda magad ilyen társaság szempontból.

2018. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond a beilleszkedéssel ha kihagyod se. Viszont ha nem kimondottan AKARSz menni, akkor szerintem nem kell magadra erőltetned. Ha van kedved hozzá, és jó ötletnek tartod, hogy elmenj bulizni, meg arra szánd a pénzt , akkor menjél. Viszont ha tényleg kevés pénzetek van+ noszogatni kell, hogy menjél, akkor inkább ne menj; énszerintem amúgy valszeg nem hagysz ki túl sokat, de szerintem tényleg csak ha nagy kedved van, és elég egyértelmű, akkor menj. Ha úgy érzed most, hogy ott jól éreznéd magad; és kár lenne kihagyni, és rá is szánnád a péznt ,akkor menj, ha meg nem , akkor ne. Ha nincs kedved, nem érzed úgy, hogy menned kéne, hogy ott kéne lenned, hogy ott a helyed egészen egyértelműen, mert valami nagyon nagyot hagyhatsz ki, akkor maradj.
2018. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Később is lesz lehetőséged beilleszkedni, de nekem például nagyon sokat jelentett hogy mire suliba mentünk már voltak ismerőseim, akikhez oda tudtam menni, meg a mai napig egyik legjobb barátommal is ott ismerkedtem meg és nem biztos hogy később ennyire jóba lettünk volna. Meg összességében jó élmény volt, nálunk nem is a folyamatos vedelésről szólt, senkit se kényszerítettek bele, néztek ki miatta. Én se akartam amúgy menni, sőt rettenetesen pánikoltam az egész miatt, hogy ez minden csak nem nekem való, de végül rávettem magam és nem bántam meg. De általában valóban nincs akkora jelentősége mint amilyennek tűnik az elején, nem lesz igazi hátrányod abból ha nem mész.
2018. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!