Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptemberben kezdtem e a...

Szeptemberben kezdtem e a "Földrajz" szakot, azonban nem igazán érzem úgy, hogy érdemes elvégezném. Van valakinek esetleg valami meglátása hogy érdemes-e a folytatnom a képzést (ha igen miért, és ha esetleg nem érdemes akkor pedig hogy miért nem? )

Figyelt kérdés
Örülnék ha olyanok is írnának akik elvégezték ezt a szakot, vagy akiknek ismerősi körében elvégezték

2016. jan. 10. 22:47
 1/1 Drk91 válasza:
így, hogy már elvégeztem a bsc-t, azt mondm, hogy elég könnyű. Nagyon sokan nem is tudnak a szakmában elhelyezkedni.... az msc képzés sokkal gyakorlatiasabb, de így is sztem több gyakorlat kellene bele. Alapvető meglátásom az, hogyha tényleg érdekel a földrajz és nem úgy választod, hogy "jobb a semminél", akkor nagyon jól fogod érezni magad. Ha van benned elhivatás a földrajzos témák iránt - főleg az iránt, ami most is kiemelten érdekel, és esetleg szakdolit akarsz belőle írni - akkor nagyon jó választás. Geoinfós szak pedig az egyik leghasznosabb, nagyon keresik mostanában az ilyen embereket (én megbántam h nem arra mentem, de így is kell alkalmaznom a munkám során)
2016. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!