Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudnák beszerezni a...

Hol tudnák beszerezni a szakmai gyakorlatomra megfelelő ruházatot?

Figyelt kérdés
Radiográfusként lesz szakmai gyakorlatom, ahová fehér póló, nadrág és papucs kellene, ezeket hol tudnám megvásárolni jó áron? Ha egy egyszerű üzletben vásáolom meg ezeket az is megfelel?
2018. aug. 13. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egyszerű üzletben veszed is megfelel, de a legegyszerűbb, és talán a legolcsóbb is, ha egy munkaruha szakboltot keresel fel, ott viszonylag olcsón kapsz kőműves ruházattól az egészségügyi ruházatig mindent.


off mese: amikor diplomaosztóm volt, kötelezően kellet mindenkinek fehér kesztyűt viselni, na az egykét kolleginát leszámítva ezt kb mindenki elfelejtette beszerezni, ezért gyorsan elugrottam az egyetemhez közeli munkaruha boltba, és vettem 20 pár kesztyűt, annyiért, amennyiért ők egypárt vettek :)

2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én munkaruházati boltban vettem fehér "eü.-s" nadrágot, fehér pólókat, zoknikat sima ruhaüzletben (H&M, New Yorker vagy bármi hasonlóban olcsó), papucs is biztosan van munkaruházati üzletben.
2018. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 16. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!