Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A beiratkozáskor leadott...

A beiratkozáskor leadott (eredeti) érettségit/diplomát mikor adják vissza?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
nem kell leadni
2018. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk le kell. Munka miatt viszont nekem szükségem lenne rájuk. De lehet majd lefénymásolom előtte.
2018. aug. 13. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
De hova iratkozol be? Egyetemre gondolom. Nem kell leadni, csak bemutatni
2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is le kellett adni a diplomát beiratkozáskor. Nem teljesen értem, hogy néhányan miért gondolják azt, hogy sehol se kell, pusztán azért mert náluk nem kellett. Szóval, nálunk bent maradt pár napig a papír, amíg adatokat rögzítettek meg ilyenek. Aztán be lehetett menni érte a Tanulmányi Osztályra és kiadták. Én a helyedben vinnék belőle fénymásolatot a beiratkozáskor és megkérdezném, hogy az eredeti helyett leadható e az, mert kellene munka miatt.
2018. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mesterképzésre vettek fel levelőre és mellette dolgozni akkor majd (most épp àllást keresek). Attól tartok muszáj lesz leadnom az eredeti papírokat, de ha csak pár napig tartják bent, az nem nagy gond.

Meg interjúra amúgy is elég a fénymásolat, nem? Meg utána is, ha felvesznek.

2018. aug. 13. 23:18
 6/6 A kérdező kommentje:

*levelezőre

*akarok

2018. aug. 13. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!